Illés Cukrászda Kistarcsa

2143 Kistarcsa, Thököly út 3.

Illés Cukrászda Kistarcsa a térképen

Illés Cukrászda Kistarcsa értékelése:

2. helyezett a 3 kistarcsai étterem közül
149. helyezett Budapest környékén - 871 étterem közül

Illés Cukrászda Kistarcsa vélemények

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 4. - 4 látogató hasznosnak vélte
Mostanában több korábban értékelt cukrászdával is gondom volt, az egyik megszűnt, a másikban nem lehetett kapni semmit, amikor odamentünk. Szerencsére a Garfield tartja a színvonalat. Nem csak cukrászda, hanem pékség is működik itt. Így a továbbra is szenzációs pogácsák (gouda sajtos, tökmagos, töpörtyűs, stb.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23. - 4 látogató hasznosnak vélte
Az Illés (közkeletű néven Garfield) Cukrászda Kistarcsán (a 3-as útról nézve) a HÉV túloldalán található. Mi alapvetően a rendkívül finom saját készítésű kenyérért, pékáruért, kalácsért járunk ide, de van nagyon sokfajta kitűnő pogácsájuk is, nekem a gouda sajtos a kedvencem, ilyen szenzációs pogácsát máshol nem sokat ettem még.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 12.
A fagylaltok finomak, krémesek, vannak diabetikus fagylaltok is. Már a sütemények között is van egy-egy cukorbetegeknek készített. Tortarendeléssel mindig hozzájuk jövök, mert kreatívak, ügyesek, mindig meg tudják valósítani az elképzeléseimet. Friss pékárut is lehet náluk vásárolni. A kenyerek picik drágák, de még belefér.

Legnépszerűbb csomagok Kistarcsán és környékén
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2020.12.23.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.05.03.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.

Szállodák Kistarcsa környékén
Royal Club Hotel Kistarcsa
Abacus Business & Wellness Hotel Kistarcsa
Tó Wellness Hotel Kistarcsa
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

Illés Cukrászda KistarcsaX