Illés Cukrászda Kistarcsa

2143 Kistarcsa, Thököly út 3.

Illés Cukrászda Kistarcsa a térképen

Illés Cukrászda Kistarcsa értékelése:

2. helyezett a 3 kistarcsai étterem közül
144. helyezett Budapest környékén - 879 étterem közül

Illés Cukrászda Kistarcsa vélemények

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 4. - 4 látogató hasznosnak vélte
Mostanában több korábban értékelt cukrászdával is gondom volt, az egyik megszűnt, a másikban nem lehetett kapni semmit, amikor odamentünk. Szerencsére a Garfield tartja a színvonalat. Nem csak cukrászda, hanem pékség is működik itt. Így a továbbra is szenzációs pogácsák (gouda sajtos, tökmagos, töpörtyűs, stb.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23. - 4 látogató hasznosnak vélte
Az Illés (közkeletű néven Garfield) Cukrászda Kistarcsán (a 3-as útról nézve) a HÉV túloldalán található. Mi alapvetően a rendkívül finom saját készítésű kenyérért, pékáruért, kalácsért járunk ide, de van nagyon sokfajta kitűnő pogácsájuk is, nekem a gouda sajtos a kedvencem, ilyen szenzációs pogácsát máshol nem sokat ettem még.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 12.
A fagylaltok finomak, krémesek, vannak diabetikus fagylaltok is. Már a sütemények között is van egy-egy cukorbetegeknek készített. Tortarendeléssel mindig hozzájuk jövök, mert kreatívak, ügyesek, mindig meg tudják valósítani az elképzeléseimet. Friss pékárut is lehet náluk vásárolni. A kenyerek picik drágák, de még belefér.

Legnépszerűbb csomagok Kistarcsán és környékén
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2 nap/1 éjszaka 14.948 - 23.584,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.29.
Kiss Vendégház
Kemence
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.14. - 2020.04.30.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.23.

Szállodák Kistarcsa környékén
Libra Hotel Kistarcsa
Tó Wellness Hotel Kistarcsa
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Kistarcsa
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Május 1. (min. 2 éj)