Illés Cukrászda Kistarcsa

Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

Illés Cukrászda Kistarcsa vélemények

2023. október 19.barátokkal járt itt
Az Illés cukrászda Kistarcsa talán legnépszerűbb cukrászdája, nagy a beltere, hangulatos a terasza, sor kígyózik minden pult előtt. Ettünk fagyit, ami jó volt, tisztes négy pont, átlagos Ischlert, amit, 3m5 pontra taksálok, valamint erős négy pontos pogácsát. Jó volt itt lenni, nagy csodára ne számítsunk, de azt a tisztes fősodorszintet hozzák. 4 pont
Illés Cukrászda Kistarcsa - EgyébIllés Cukrászda Kistarcsa - EgyébIllés Cukrászda Kistarcsa - EgyébIllés Cukrászda Kistarcsa - EgyébIllés Cukrászda Kistarcsa - EgyébIllés Cukrászda Kistarcsa - EgyébIllés Cukrászda Kistarcsa - EgyébIllés Cukrászda Kistarcsa - EgyébIllés Cukrászda Kistarcsa - EgyébIllés Cukrászda Kistarcsa - EgyébIllés Cukrászda Kistarcsa - EgyébIllés Cukrászda Kistarcsa - EgyébIllés Cukrászda Kistarcsa - EgyébIllés Cukrászda Kistarcsa - EgyébIllés Cukrászda Kistarcsa - EgyébIllés Cukrászda Kistarcsa - Egyéb
Kiváló 2021. június 23., csoporttal járt itt
A múlthéten jártunk itt csoportosan egy kiadós gokart verseny után fagyizni egy jót. Rengeteg féle ízt tartanak 320 ft/gombóc áron. Akadnak köztük egészen meglepő különlegességek is mint pl. Csokis pisztácia. Francia krémes. Én ez utóbbit választottam. Remek íze volt és rendkívül különleges is.
Kiváló 2018. július 4.egyedül járt itt
Mostanában több korábban értékelt cukrászdával is gondom volt, az egyik megszűnt, a másikban nem lehetett kapni semmit, amikor odamentünk. Szerencsére a Garfield tartja a színvonalat. Nem csak cukrászda, hanem pékség is működik itt. Így a továbbra is szenzációs pogácsák (gouda sajtos, tökmagos, töpörtyűs, stb.
Kiváló 2017. március 23.a párjával járt itt
Az Illés (közkeletű néven Garfield) Cukrászda Kistarcsán (a 3-as útról nézve) a HÉV túloldalán található. Mi alapvetően a rendkívül finom saját készítésű kenyérért, pékáruért, kalácsért járunk ide, de van nagyon sokfajta kitűnő pogácsájuk is, nekem a gouda sajtos a kedvencem, ilyen szenzációs pogácsát máshol nem sokat ettem még.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 12.családjával járt itt
A fagylaltok finomak, krémesek, vannak diabetikus fagylaltok is. Már a sütemények között is van egy-egy cukorbetegeknek készített. Tortarendeléssel mindig hozzájuk jövök, mert kreatívak, ügyesek, mindig meg tudják valósítani az elképzeléseimet. Friss pékárut is lehet náluk vásárolni. A kenyerek picik drágák, de még belefér.