Illés Cukrászda Kistarcsa

2143 Kistarcsa, Thököly út 3.

Illés Cukrászda Kistarcsa a térképen

Illés Cukrászda Kistarcsa értékelése:

2. helyezett a 3 kistarcsai étterem közül
148. helyezett Budapest környékén - 871 étterem közül

Illés Cukrászda Kistarcsa vélemények

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
Mostanában több korábban értékelt cukrászdával is gondom volt, az egyik megszűnt, a másikban nem lehetett kapni semmit, amikor odamentünk. Szerencsére a Garfield tartja a színvonalat. Nem csak cukrászda, hanem pékség is működik itt. Így a továbbra is szenzációs pogácsák (gouda sajtos, tökmagos, töpörtyűs, stb.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az Illés (közkeletű néven Garfield) Cukrászda Kistarcsán (a 3-as útról nézve) a HÉV túloldalán található. Mi alapvetően a rendkívül finom saját készítésű kenyérért, pékáruért, kalácsért járunk ide, de van nagyon sokfajta kitűnő pogácsájuk is, nekem a gouda sajtos a kedvencem, ilyen szenzációs pogácsát máshol nem sokat ettem még.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 12.
A fagylaltok finomak, krémesek, vannak diabetikus fagylaltok is. Már a sütemények között is van egy-egy cukorbetegeknek készített. Tortarendeléssel mindig hozzájuk jövök, mert kreatívak, ügyesek, mindig meg tudják valósítani az elképzeléseimet. Friss pékárut is lehet náluk vásárolni. A kenyerek picik drágák, de még belefér.

Legnépszerűbb csomagok Kistarcsán és környékén
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.819 - 10.133,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
2020.12.08. - 2019.12.08.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.777 - 21.525,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.

Szállodák Kistarcsa környékén
Libra Hotel Kistarcsa
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Kistarcsa
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Kistarcsa
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Illés Cukrászda KistarcsaX