Mazsola63: A legfinomabb pogácsa - Illés Cukrászda Kistarcsa

2. helyezett a 3 kistarcsai étterem közül

A legfinomabb pogácsa

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az Illés (közkeletű néven Garfield) Cukrászda Kistarcsán (a 3-as útról nézve) a HÉV túloldalán található. Mi alapvetően a rendkívül finom saját készítésű kenyérért, pékáruért, kalácsért járunk ide, de van nagyon sokfajta kitűnő pogácsájuk is, nekem a gouda sajtos a kedvencem, ilyen szenzációs pogácsát máshol nem sokat ettem még.
Ugyancsak kedvencünk a hájastésztára emlékeztető lekvárral töltött nagymama lekvárosa nevű aprósüteményük is, tényleg nagyon házi jellegű.
Természetesen van nagyon sokfajta klasszikus cukrászsütemény és fagyi is, nagyon jók azok is, de mi itt cukrászsüteményt ritkábban veszünk.
Van elég nagy beülős részük és gyerekjátszó hely is, így helyben fogyasztásra is nagyon alkalmas (bár én helyben is a pogácsát szoktam eszegetni).

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat: Átlagos
Ár / érték arány: Átlagos

Szeretnéd követni Mazsola63 felhasználót?    Igen

2143 Kistarcsa
Thököly út 3.

2018. július 4.
Mostanában több korábban értékelt cukrászdával is gondom volt, az egyik megszűnt, a másikban nem lehetett kapni semmit, amikor odamentünk. Szerencsére a Garfield tartja a színvonalat. Nem csak cukrászda, hanem pékség is működik itt. Így a továbbra is szenzációs pogácsák (gouda sajtos, tökmagos,...