Jó 2014. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. augusztus 24.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Már olvastam róla korábban,emiatt szerettem volna kipróbálni ezt az éttermet. Nem csalódtam! A személyzet nagyon udvarias,kedves,szinte családias hangulatot teremtettek.Az ételek bőséges adagban kerülnek felszolgálásra,nem maradtunk éhen! Az étel ízletes volt,a tálalás gusztusos. A mellékhelyiség külön dicséretet érdemel higiénia terén,bár egy picit szűkös.Összevetve nagyon elégedettek voltunk,bátran ajánlom mindenkinek!
Évek óta rendszeresen járunk ide, mert finomak és bőségesek voltak az ételek, kellemes a hangulat, de az ételek minősége az utóbbi 1-2 évben egyre romlott. A legutóbbi hagymaleves már bocsánat, de leginkább egy túlsózott mosogatóléhez hasonlított ízében is és kinézetére is, de legalább egyre...
Azon csodálkozom, hogy nem megy tönkre ez az étterem. Feleségem hányt otthon az ételtől pedig nem evett sokat (soha nem hányt még) , Én nem hánytam csak hányingerem volt fél napig . Nem megfőtt mégegyszer nem megfőtt félig NYERS marhapörkölt 5400 ft PLUSZ 1200 ft a nokedli, holott a menün...
Fantasztikus kiszolgálás ,gyors ,kedves ,figyelmes .Az ételek frissek kiváló minőségben és tálalásban.Szivesen jovunk ide évek óta -mindig a lehető legmagasabb minőséget kapjuk a legjobb ár érték arányban .