Vné Krisztina

Vné Krisztina adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2021.09.11

2013. december 27.a párjával járt itt
Nekünk nagyon tettszett a férjemmel együtt a felszerelt,tágas,tiszta,modern apartman amiben voltunk. A recepción nagyon kedvesek,segítőkészek,külön tetszett,hogy fakultatív programokra is be lehet fizetni. Az étteremben jó dolognak tartottuk,hogy külön menü is volt naponta, illetve étlapról is lehetett választani bár egy kicsit kevés volt a választék.
Gyenge 2014. július 25.a párjával járt itt
Kuponos ajánlatként vásároltuk 2 éj,félpanziós ellátással. Megérkezésünkkor a személyzet kedves volt,elmondtak mindent tudnivalót. A szoba sajnos elég pici és túlzsúfolt,de tiszta volt. A wellness részleg működött,sőt minden sportszert igénybe tudtunk venni,amit akartunk. A külső terület rendezetlen,gazos egy árnyékot adó fa sem volt.
Felhasználó fényképei:
X-games Hotel, Sport és Rendezvényközpont Tiszaug - X-games Hotel, Sport és Rendezvényközpont Tiszaug -
2014. augusztus 24.a párjával járt itt
Már olvastam róla korábban,emiatt szerettem volna kipróbálni ezt az éttermet. Nem csalódtam! A személyzet nagyon udvarias,kedves,szinte családias hangulatot teremtettek. Az ételek bőséges adagban kerülnek felszolgálásra,nem maradtunk éhen! Az étel ízletes volt,a tálalás gusztusos. A mellékhelyiség külön dicséretet érdemel higiénia terén,bár egy picit szűkös.