Hotel Kumánia Kisújszállás ★★★

Hotel Kumánia Kisújszállás
Hotel Kumánia KisújszállásHotel Kumánia Kisújszállás
Hotel Kumánia KisújszállásHotel Kumánia Kisújszállás

Hotel Kumánia Kisújszállás bemutatkozása

Két szinten, 30 kényelmesen berendezett szobával várjuk kedves vendégeinket. Szobáink mindegyike légkondicionált, színes televízióval, minibárral, hajszárítóval, fürdőköntös bekészítéssel és vezeték nélküli internet eléréssel áll vendégeink rendelkezésére.
Szobáink között vannak ún.

Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ
Nem csak a húszéveseké a világ
2024.05.31-ig
Tisza-tó Apartmanpark Kisköre - Napi árak reggelis ellátással
2024.11.05-ig
Tisza-tó Apartmanpark Kisköre

Hotel Kumánia Kisújszállás vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 78 városban járt márFelfedező - 101 helyen első értékelőNépszerű író - 989 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagság
2024. március 15.a párjával járt itt
Márciusban töltöttünk itt egy három napos wellness-nyaralást a feleségemmel. A szálloda megtalálása kis többlet időt vett igénybe, Kisújszállás főútján a Túrkevei termálfürdőt hirdetik nagy táblán, a Kumániát egész pici tábla jelöli , amit autóból 50 km/h-s sebesség mellett nem lehet észrevenni.
Kiváló 2024. február 14.a párjával járt itt
Már második alkalommal jártunk a Hotelben. Kb 7 éve voltunk, igy kíváncsiak voltunk, hogy az akkor nagyon jó benyomást keltő Hotel és fürdő milyen lesz. Nem kellett csalódnunk, szépen karbantartott hotel és fürdő várt bennünket, megújult étteremmel, finom , házias és változatos ételekkel. Kedves személyzettel és a már ismert tisztasággal.
Kiváló 2022. március 25.a párjával járt itt
Kedves személyzet, finom ételek és kényelmes szobák, szuper fürdő és szauna.Mindenkinek ajánlom. Télen nyáron egyaránt alkalmas több nap eltöltésére
Kiváló 2019. március 25.gyerekekkel járt itt
Barátságos, családias kis hotel. Elhelyezkedése tökéletes, közel a vasútállomás, buszállomás, rendelő, gyógyszertár és a belváros. Két emeletes, lift van benne. A fürdőtérhez zárt folyosón el lehet jutni, a medencék közül mindenki talál magának valót. A svédasztalos reggeli és a vacsora nagyon finom, délben lehet ebédet kérni minimális összegért.
Kiváló 2018. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Hotel tiszta,fürdője is.Kényelmes szobák.Ételek ízletesek bő választék.Segítő személyzet.Város is gyönyörű.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Átlagos 2018. augusztus 7.a párjával járt itt
Egy hétvégére jöttünk ide, nem volt rossz, de nem hiszem, hogy visszatérünk. A szálloda három csilagos,de attól még a feltétlen tisztaságot elvárja az emnber. Mi a kis állatkánkkal, cicával szoktunk utazni, és nagyon bosszant, ha két percen belül pókhálós lesz az állat, vagy épp felkavar egy csomó port a szekrény tetején.
Kiváló 2018. július 19.gyerekekkel járt itt
Remek 5 napot töltöttünk a szállodában. Az időjárás nem volt a legkedvezőbb, ezért különösen örültünk, hogy ide jöttünk nyaralni, hiszen a gyógyfürdőhöz fedett átjárás van, a medencék fedettek. A szálloda rendkívül tiszta, kényelmes. Az itt dolgozók figyelmesek, segítőkészek.
Hotel Kumánia Kisújszállás - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 13.gyerekekkel járt itt
Már az első percben tudtuk, hogy a legjobb helyet választottuk. Minden tekintetben nagyon szuper hely! A szobák tiszták, kényelmesek, klímásak, jól felszereltek. A személyzet kedvessége első osztályú. Bármit kértünk, mindenben tudtak segíteni. Igazgató Úr is nagyon segítőkész volt (kisebb sportsérülés miatt, egyből intézett orvost, ezt külön köszönjük Neki).
Kiváló 2018. július 7.gyerekekkel járt itt
Júliusban jártunk itt a gyerekeimmel. Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. A szoba tiszta, a strand szuper, az ételek finomak, a személyzet kedves. Szívből ajánlom mindenkinek ezt a helyet!
2017. december 3.egyedül járt itt
A szálloda kellemes, szép, a fürdőbe átjárás nagyon jó. A vacsora közepes kínálatú, de finom, bár javítani kellene a melegentartón mert - talán a fedő hiányzott róla - a köret szinte hideg volt. A reggelihez jól esett volna bővebb kínálat, nem csak egyfajta kenyér. A személyzet viszont nagyon udvarias volt.