I. világháborús emlékmű Kisújszállás

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

I. világháborús emlékmű Kisújszállás vélemények

2076
Érdekes 2023. március 12.egyedül járt itt
Ha ott mászkálsz, nem jössz rá első ránézésre, hogy mi ez: valami ősmagyar vagy őskun nagyon heroikus és keményen vágtázik, és közben kardot fog gyeplő helyett, valami esetleg derenghet, hogy talán véres kard és megint toboroznak valakiket valaki ellen, szóval verbunkot jár az a ló, nem is vágtat.
I. világháborús emlékmű Kisújszállás - Külső képI. világháborús emlékmű Kisújszállás - EgyébI. világháborús emlékmű Kisújszállás - EgyébI. világháborús emlékmű Kisújszállás - EgyébI. világháborús emlékmű Kisújszállás - EgyébI. világháborús emlékmű Kisújszállás - EgyébI. világháborús emlékmű Kisújszállás - EgyébI. világháborús emlékmű Kisújszállás - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 10 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.