4751 Kocsord, Hunyadi út 62/a

Kraszna Vigadó Étterem Kocsord értékelése:

1. helyezett az 1 kocsordi étterem közül
251. helyezett Észak Alföldön - 726 étterem közül

csárda
hagyományos magyar fogások ...
Gépzene:
cigányzene, dance, diszkó, elektronikus, folk, house, jazz, könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop, rap, reggae, rhythm&blues, rock, rock&roll, szimfonikus
magyar, angol, német, román
Különtermek:
Szeparé - max. 20 fő
Visa
Stella Artois

Kraszna Vigadó Étterem Kocsord bemutatkozása

Kedves meglévő és új Vendégeink!

Szeretettel várjuk Önt és kedves családját a Kraszna folyó melletti kis családi éttermünkbe Kocsordon.
Kedves meglévő és új Vendégeink!

Udvarias kiszolgálással, hagyományos magyar ételekkel, és alacsony árakkal várjuk minden nap 10:00-től 22:00-ig!

Rendezvényszervezést és lebonyolítást vállalunk!
Az étteremben 80 főig, külső helyszínen akár 600 főig is!

Látogasson meg minket még ma!

Kraszna Vigadó Étterem Kocsord képei

Deszk
Battonya
Létavértes

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15.
Sokszor apró véletleneken múlik, hogy az ember hogy távozik egy étteremből. Jómagam bosszankodva álltam fel az asztaltól a kocsordi Kraszna vigadóban, mert azzal ültem le, hogy megkérdeztem előre a pincért, hogy mi az az étel, amit pár perc – értsd két-három perc - alatt fel tudnak szolgálni. Ennek alapján megegyeztünk babgulyásban és somlói galuskában.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
Három napos biciklitúráról hazatérőben bukkantunk erre az étteremre. Szatmárban és a Beregben túráztunk, ahol sajnos alig találni éttermet vagy büfét. Így aztán nagyon megörültünk, hogy Kocsordon egy ilyen színvonalas helyre akadtunk. Ebédelni tértünk be barátainkkal. Az ételek kitűnőek voltak, a kiszolgálás szuper.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 5.
Családdal és barátokkal is jártam már itt. Soha nem volt gondunk semmivel. A Kiszolgálás kiváló, az ételek kitűnőnek és a hangulat sem utolsó. Kedvencem a tatárbifsztek, ami elég kényes étel,de megis frissen készítik akár az ember szeme előtt is ha úgy kívánja. Ha valaki csak egy ebédre/vacsorára vágyik megéri ezt az éttermet választani,mert ár/értek aranyban is elfogadható.

Legnépszerűbb csomagok Kocsordon és környékén
Ligetalja Termál Hotel
Penészlek
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálfürdő és szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.05.30.
Hunor Hotel és Étterem
Vásárosnamény
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, vadászati belépővel, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyik nap all inclusive italfogyasztással, fürdőbelépővel, tojáskereső versennyel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.

Szállodák Kocsord környékén
Bástya Wellness Hotel Kocsord
Nem messze Nyírbátor városközpontjától található a Wellness Hotel Bástya, amely családi...
All inclusive húsvét (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre
Tavaszi kikelet (min. 2 éj)

Kraszna Vigadó Étterem KocsordX