Fehér Hód Vendéglő Komárom

a 31 komáromi étterem közül
étterem, vendéglő

Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
06.15-08.31.
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Fehér Hód Vendéglő Komárom vélemények

Kiváló 2014. június 13.gyerekekkel járt itt
Családommal jártam ebben az étteremben,májusi hónapban,de már több alkalommal. Nagyon szeretjük! Lenyügözött és elvarázsolt bennünket a csodálatos környezet és nem útólsó sorban a személyzet kedvessége. Mivel jómagam is a vendéglősök táborát népesítem szeretnék ezúton is gratulálni T.
Kiváló 2014. június 10.a párjával járt itt
Zöld övezetben , kissé távol a város zajától van ez a hangulatos étterem, ínycsiklandozó ételkínálattal. A választásnál segítségünkre volt az ügyes és előzékeny pincér. POntos, precíz felszolgálás, nagy adagok. Mindenkinek ajánlom! Már régebben is jártunk itt, igaz akkor még Vadkan volt a neve. Azóta megújult és még jobb hely lett.
Kiváló 2014. április 26.családjával járt itt
Komárom-Koppánymonostoron a Fehér Hód étteremben jónéhányszor vacsoráztunk családdal,barátokkal.Még sohasem csalódtunk!Kiváló vadételek,gyors kiszolgálás,tiszta.Hűvös időben a kandalló melege és a forralt bor jó hangulatot biztosít.Nem magasak az árak ami szerintem nagyon fontos.
Jó szívvel ajánlom! :)