Komárom

Komárom
Komárom - Komáromi Klapka György MúzeumKomárom - Komáromi Klapka György Múzeum - Dr. Juba Ferenc Magyar Tengerészettörténeti Gyűjtemény
Komárom - Komáromi Klapka György Múzeum - Római Kori Kőtár (Lapidarium Brigetionense)Komárom - Komáromi Klapka György Múzeum - Czibor Zoltán Emlékszoba

Komárom bemutatása

Komárom a Duna és a Vág találkozásánál, a Duna jobb partján fekszik. Kedvező elhelyezkedése, szárazföldi és vízi útjai miatt a római kor óta kiemelkedő kereskedelmi és stratégiai szerepet játszott az ország életében. Viharos történelmi évek után félig Magyarországhoz, félig Szlovákiához tartozik.
Tovább olvasom >>

Komárom és környéke legfrissebb értékelései

2021.06.08barátokkal
Mondjuk, így összhatásában vegyes a benyomás. A monostori erődből kijövet feltűnt ez a létesítmény az út túloldalán. Valami vendéglátósnak látszott messziről. Közelítve még mindig kételkedtem, mert csak két nagy fagyis zászló volt kint, lehet, hogy csak egy cukrászda vagy büfé... egészen közelről...
2020.08.24barátokkal
Szörnyű
Múlt héten, 8-an a komáromi WF Szabadidőparkban töltöttünk el 4 napot. A szálláshoz járó reggelit a Park Étteremben fogyaszthattuk el. Sajnos, rendkívül szegényes volt a választék, kicsik voltak az adagok, töröttek, csorbák és koszosak a poharak, tányérok. Viszont nem ez volt a legnagyobb...
2020.08.24barátokkal
Kiváló
Augusztus 22-én ebédeltünk 8-an a komáromi Tó Csárdában, nyaralásunk alatt. Először voltunk ott, s mindannyian nagyon meg voltunk elégedve. A hagyományos ételek mellett kínálnak különlegességeket is, mint pl. Duna borda, Kisalföldi cigánypecsenye, stb. Hatalmas adagokat szolgáltak fel az...

Komárom és környéke legnépszerűbb csomagjai

Grand Hotel Esztergom - Extra nyitási kedvezmény
Extra nyitási kedvezmény
07.01-09.04.
Grand Hotel Esztergom
28.080 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval
Hotel Kiss Tata - Én már nyaralok!
Én már nyaralok!
Kincsem Wellness Hotel Kisbér
58.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Komárom és környékén

Thermál Hotel és Kemping KomáromThermál Hotel és Kemping, KomáromCsomagok már 7.525 Ft/fő/éj ártól
Portobello Hotel EsztergomPortobello Hotel, EsztergomCsomagok már 15.700 Ft/fő/éj ártól
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark MórHétkúti Wellness Hotel & Lovaspark, MórCsomagok már 14.000 Ft/fő/éj ártól
Hotel Kiss TataHotel Kiss, TataCsomagok már 12.500 Ft/fő/éj ártól