Komárom - Komáromi erődrendszer - Monostori ErődKomárom - Csillagerőd
Komárom - Szabadság tér Komárom - Rüdiger-tó

Komárom bemutatása

Komárom a Duna és a Vág találkozásánál, a Duna jobb partján fekszik. Kedvező elhelyezkedése, szárazföldi és vízi útjai miatt a római kor óta kiemelkedő kereskedelmi és stratégiai szerepet játszott az ország életében. Viharos történelmi évek után félig Magyarországhoz, félig Szlovákiához tartozik.

Komárom és környéke legfrissebb értékelései

2024.01.10gyerekekkel
Mint már korábban írtam, szertünk újat kipróbálni.Most egy másik ország,"Törökország" konyhaművészetét próbáltuk ki.Mivel Komáromba szilvesztereztünk itt találtunk egy különleges éttermet.Igaz nehéz volt asztalt foglalnunk mert szinte mindíg telthát van.De végül sikerült.Igaz már ki voltunk...
2023.12.28a párjával
Nagyon kellemes hely, nagyon finom ételekkel. A kiszolgálás gyors, az ételek minden elvárásunknak megfeleltek. Tele volt az étterem, ráadásul középen egy nagy asztalnál családi rendezvény is volt, mégis viszonylag hamar tudtunk étkezni. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Klassz hely!
2023.10.31a párjával
Az Internetről választottam az éttermet, amely szállodánktól gyalogosan csak néhány percre volt. Kellemes légkörű étterem, az ételek finomak, a kiszolgálás gyors. Halászlevet kértem, sűrű volt, kevés szálkával, utána Chéf palacsintát ettem, nagyon finom volt. Nem bántuk meg, hogy itt ebédeltünk.

Komárom és környéke kedvelt szállásai

Thermál Hotel és Kemping Komárom - Napi árak reggelis ellátással
Senior kedvezmény 60+
08.24-06.14.
Portobello Hotel Esztergom
Kirándulnál Komárom környékén?
Nézd meg válogatásunkat a környékről!
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Komárom és környékén

Thermál Hotel és Kemping KomáromThermál Hotel és Kemping, KomáromCsomagok már 13.350 Ft/fő/éj ártól
34 értékelés
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház EsztergomHotel Adalbert - Szent Tamás Ház, EsztergomCsomagok már 15.750 Ft/fő/éj ártól
8 értékelés
Hotel Szépalma Porva-SzépalmapusztaHotel Szépalma, Porva-SzépalmapusztaCsomagok már 24.000 Ft/fő/éj ártól
40 értékelés
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom EsztergomPortobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom, EsztergomCsomagok már 21.900 Ft/fő/éj ártól
186 értékelés
Komárom a térképen