csírke

csírke adatlapja

Vidám természetű középkorú nő vagyok aki mindíg mindenben a pozítívumot keresi és meg is találja! :)
Párommal kettesben utazunk abban az esetben ha éppen nem ér rá valamelyik rokon vagy jó barát!
Szivesen szervezem be az ismerőseimet.Szeretem ha többen tudunk menni,sokkal jobban érzem magam nagyobb társaságban.Izgalmasabb a bowling stb.játék.

Regisztráció2013.10.17
Utoljára itt2015.10.07

Kiváló 2014. augusztus 26.barátokkal járt itt
2014. augusztus 14. -én vacsorázni indultunk baráti társasággal. Úgy döntöttünk hogy Komáromban a Vámház étteremben még egyikünk sem étkezett,most itt a ragyogó alkalom hogy tapasztalatot szerezzünk,hát betértünk. Nagyon jó választásnak bizonyult a Vámház. Aranyat ér a szakácsuk az egyszer biztos.
Kiváló 2014. április 26.családjával járt itt
Komárom-Koppánymonostoron a Fehér Hód étteremben jónéhányszor vacsoráztunk családdal,barátokkal.Még sohasem csalódtunk!Kiváló vadételek,gyors kiszolgálás,tiszta.Hűvös időben a kandalló melege és a forralt bor jó hangulatot biztosít.Nem magasak az árak ami szerintem nagyon fontos.
Jó szívvel ajánlom! :)
Kiváló 2014. november 25.barátokkal járt itt
Sümegre érkezvén 3-as-ban betértünk a a Vár alatt lévő Csárdába ebédelni. Cimbalom muzsika hangja szárnyalt,isteni finom ebédet kaptunk 15 percen belül. Kiváló, udvarias személyzet. Másnap részt vettünk a lovagi tornán,
felejthetetlen élményben volt részünk.