Fezőr Étterem Körmend
9900 Körmend, Rákóczi Ferenc u. 897/9.

Fezőr Étterem Körmend a térképen

Fezőr Étterem Körmend értékelése:

4. helyezett a 6 körmendi étterem közül
345. helyezett Nyugat Dunántúlon - 744 étterem közül

étterem, szálláshely étterme
hagyományos magyar fogások ...
magyar, német
SZEP kártya
van

Fezőr Étterem Körmend bemutatkozása

Körmend városának Budapest felőli bejáratánál a 8-as főútnál a Fezőr Panzió fogadja az ide érkezőket és az átutazókat. A tulajdonos vállalat 1995-ben nyitotta meg étteremből és panzióból álló vendéglátó egységét.

A jelenleg üzemeltető ... Tovább >>

A jelenleg üzemeltető vállalkozó 25 éves vendéglátási tapasztalattal rendelkezik. Ez idő alatt különböző típusú vendéglátó egységeket üzemeltetett sikeresen.

Magyaros ételekkel, házias ízekkel várjuk minden kedves vendégünket. Minden hétköznap 11:30-15:00 Menü áll rendelkezésre. Az aktuális heti menü Facebook oldalunkon (https://www.facebook.com/fezorpanzio/) is megtalálható.

Éttermünkben lehetőség van 70 fős rendezvények lebonyolítására, akár két külön teremben is.
A helyiség alkalmas családi összejövetelek, osztálytalálkozók, esküvők, illetve céges rendezvények lebonyolítására.
Igény szerint egyedi dekoráció elkészítésében is segítséget nyújtunk.
A részletekért forduljon hozzánk elérhetőségeink bármelyikén bizalommal.

Fezőr Étterem Körmend képei

Fezőr Étterem Körmend vélemények

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Már többször jártunk itt gyerekekkel, etetőszék van, egyéb gyerekeknek való elfoglaltság nincs. A mosdó felújításra szorul, az étterem tere sem egy mai darab, de rendben van, tetszik a pados megoldás. A felszolgálás kedves, igyekvő. Az ételek finomak, a mennyiségük is megfelelő. Semmi kiemelkedő, kifejezett alkalomra nem ajánlom, de ha csak beülne valahova enni az ember, akkor rosszul nem jár.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szóval? -Kosz. Két szóval? - Retek, kosz. Nagyon elhanyagolt, egykor biztos szebb napokat is látott étterem. Nagyon koszos asztalterítő fogad 11. 50kor. (50 perccel nyitás után) Az egyik pados asztalnál ültünk le, inbolygott a pad, az illesztésnél jól láthatóan csúszik szét. A fejünk felett a plafonról pereg a festék. A muskátlik megkapták az utolsó kenetet.
Szombathely

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
Körmenden jártunk, egy hosszú délelőtti programon, amely után éttermet kerestünk. Sajnos a Korona bezárt, így a Fezőrt választottam. Bár ne tettem volna. Régen ugyan jó neve volt, sportolóként jókat ettünk itt. Ma viszont olyan színvonalú "vendéglátást" mutattak be, hogy szerintem épeszű ember nem tér vissza. Betérve az étterembe egy fedett, zárt teraszra jut az ember.

Legnépszerűbb csomagok Körmenden és környékén
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 19.335 - 25.890,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.03.12. - 2022.01.31.
EMAN Apartmanház Sárvár
2021.03.01. - 2022.03.01.
Timpa Apartman
2021.03.01. - 2022.03.01.

Szállodák Körmend környékén
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Kedvezményes ajánlat reggelivel (min. 5 éj)
3=4 éjszaka

Fezőr Étterem KörmendX