Csetényi: Mjus mediterrán hotel - Mjus World Resort & Thermal Park Körmend

Mjus mediterrán hotel

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 7.
Február végén jártunk ott férjemmel.Kiváncsian vártam ennek az új hotelnek a megtekintését.Első benyomás- kissé ridegnek tünt...miután megkaptuk a szobát- ami igazán várakozás feletti volt- kellemes élmény volt.
Nagyon érdekes, izgalmas, retrós megoldások voltak a szobában- nagyon tetszett. Később kiderült hogy olasz tulajdonú, ezt lehetett is érezni pozitívan.
A wellness részleg szép és tiszta volt. A finn szauna szabad téren van- a legnagyobb fagyokban voltunk ott,így elég sietősen futottunk át.
Az ételek minősége kifogástalan volt, mint a választék , mint a színvonal.Gratulálunk hozzá!!! Remélem ha legközelebb megyünk élvezhetjuk a szabadtéri lehetőségeket is.

Személyzet:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Csetényi felhasználót?    Igen

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend
Rákóczi u. 154.

2019. január 11.
Két éjszakát töltöttünk férjemmel az MJUS-ban. Mindenhol tisztaság,segítőkész és nagyon kedves személyzet, mind a hotelben,mind a fürdőben.Tiszta és kellemes hőmérsékletű a víz. Az étel finom, mindenki talál kedvencet.Télen a fürdőszobákban azért lehetne egész napos fűtés, mert hideg és a...

2018. december 14.
A szálloda nagyon korrekt,tiszta,a személyzet figyelmes,segítőkész,rugalmas. A wellness részleg nagyon jó,a szauna felöntések kiválóak. Az étterembe nagy a választék.

2018. október 23.
Igazán nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves volt és szolgálatkész, a wellness részleg nagyon tetszett, a szauna is nagyon kellemes volt, a medence remek, az ágy szuper kényelmes, az ételek nagyon finomak voltak. Összességében az egyik legjobb szálloda, ahol Magyarországon jártam....

Mjus World Resort & Thermal Park, Körmend kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (min.1 éj)
2 nap/1 éjszaka 16.958 - 23.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-05-09 - 2019-12-28
 - Augusztus 20.
2 nap/1 éjszaka 19.808,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-15 - 2019-08-20
 - Napi árak