Mjus World Resort & Thermal Park Körmend ★★★★

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend, Rákóczi u. 154.

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend a térképen

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend képei

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
Pozitívum: a szálloda maga, a tisztaság, az ételek, az odafigyelés fertőtlenítőkkel mindenhol ellátva, kedves személyzet,remek fürdő.

Negatívum: az ablakot nem lehet kinyitni mert nincs szúnyogháló, mikor mi voltunk tele volt a homlokzat bogarakkal,és hát délutánonként a trágya szag miatt ami a szomszédból jön.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 4.
A hotel wellness része nagyon kellemes hely. Kifejezetten tetszett,hogy van külön felnőtt rész és gyermekek rész. Rengeteg hely van a kényelmes,nyugodt pihenésre. Ottjártunkkor Laura volt a szaunamester,akit csak dicsérni tudok. Nagyon profin végezte a dolgát,kiváló zenékkel és illatokkal kedveskedett a vendégeknek. A medencék vizének hőmérséklete nagyon jó.
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 1.
A szállás könnyen megközelíthető bárki számára. A wellnes részleg kiváló, minden igényt kielégít. A személyzet kedves volt és segítőkész. Az ételek frissek és finomak voltak. Minden korosztály megtalálja a neki megfelelő kikapcsolódást.Köszönjük Mjus !

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Barátaimmal egy laza szombat estét tartottunk a szállodában. Két héttel ezelőtt lefoglaltuk az egyik bowlingpályát telefonon. A foglalás gördülékenyen ment. A szállodába érkezésünkkor készségesen útbaigazitottak bennünket. A helyszinen nagyon jó volt a hangulat: szólt a zene, sok ember, minőségi kiszolgálás. 6 pálya volt, mindegyikhez külön box tartozik.

varadym TOP fotófeltöltő
2018. októberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. január 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A másik kedvenc hotel, megfizethető, szép, izléses, minden a helyén. Kedves és odafigyelő személyzet. A szobák izlésesesn és otthonosan berendezettek, nagy és tágas. A szálloda és a spa is tökéletes. Tiszta, modern, élvezhető. Az ágy nekem egy picit puha,de ezt leszámítva tényleg minden tökéletes volt.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 11.
Két éjszakát töltöttünk férjemmel az MJUS-ban. Mindenhol tisztaság,segítőkész és nagyon kedves személyzet, mind a hotelben,mind a fürdőben. Tiszta és kellemes hőmérsékletű a víz. Az étel finom, mindenki talál kedvencet. Télen a fürdőszobákban azért lehetne egész napos fűtés, mert hideg és a fürdőruhát is valahol szárítani kellene.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 14.
A szálloda nagyon korrekt,tiszta,a személyzet figyelmes,segítőkész,rugalmas.
A wellness részleg nagyon jó,a szauna felöntések kiválóak.
Az étterembe nagy a választék.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Igazán nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves volt és szolgálatkész, a wellness részleg nagyon tetszett, a szauna is nagyon kellemes volt, a medence remek, az ágy szuper kényelmes, az ételek nagyon finomak voltak. Összességében az egyik legjobb szálloda, ahol Magyarországon jártam. Örömmel töltenék el itt hosszabb időt is.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
eredetileg 3 napra érkeztünk, sose hosszabbítottunk, de most igen! Csodás környezet, szépséges park, nagyon finom és választékos ételek, kedves, nagylétszámú személyzet, tisztaság, modern, olaszos dizájn, minden volt, ami szem-szájnak ingere! ! Sajnos a városban viszont nincs sok látnivaló, még szerencse, hogy jó idő volt, tudtunk napozni. . .

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
Csodálatos 3 napot töltöttünk el a Mjus World Resort & Thermal Park szállodában. A személyzet kedves ,segítőkész ,mosolygós . Minden területen ragyogó tisztaság . A szoba kényelmes ,nagyon jól berendezett ,tiszta. A reggeli és a vacsora nagyon finom volt ,széles kínálat ,igényes terítés ,udvarias kiszolgálás. A Wellness minden szempontból tökéletes.

Körmend
2 nap/1 éjszaka 19.335 - 30.703,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.31-ig
Körmend
2 nap/1 éjszaka 28.978,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Hotel Bassiana
5-6 éjszaka 15.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Ágnes Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, kedvezményes tófürdő belépővel, éttermi kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.303 - 15.428,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.01-ig
Thermal Panzió Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.05-ig
Kék Villa Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 8.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Garai pi vízfogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 49.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.05-ig
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.775,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.03.01-ig
Timpa Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: kedvezményes fürdőbelépő vásárlási lehetőséggel, jacuzzi és szauna használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Körmend
2 nap/1 éjszaka 19.335,- Ft/fő/éj ártól: SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.

Szállodák Körmend környékén
Wolf Panzió Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Töltődj fel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

KörmendX