Mjus World Resort & Thermal Park Körmend ★★★★

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend, Rákóczi u. 154.

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend a térképen

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend értékelése:

1. helyezett a 3 körmendi szállás közül
14. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend képei

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 11.
Két éjszakát töltöttünk férjemmel az MJUS-ban. Mindenhol tisztaság,segítőkész és nagyon kedves személyzet, mind a hotelben,mind a fürdőben. Tiszta és kellemes hőmérsékletű a víz. Az étel finom, mindenki talál kedvencet. Télen a fürdőszobákban azért lehetne egész napos fűtés, mert hideg és a fürdőruhát is valahol szárítani kellene.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 14.
A szálloda nagyon korrekt,tiszta,a személyzet figyelmes,segítőkész,rugalmas.
A wellness részleg nagyon jó,a szauna felöntések kiválóak.
Az étterembe nagy a választék.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Igazán nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves volt és szolgálatkész, a wellness részleg nagyon tetszett, a szauna is nagyon kellemes volt, a medence remek, az ágy szuper kényelmes, az ételek nagyon finomak voltak. Összességében az egyik legjobb szálloda, ahol Magyarországon jártam. Örömmel töltenék el itt hosszabb időt is.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
eredetileg 3 napra érkeztünk, sose hosszabbítottunk, de most igen! Csodás környezet, szépséges park, nagyon finom és választékos ételek, kedves, nagylétszámú személyzet, tisztaság, modern, olaszos dizájn, minden volt, ami szem-szájnak ingere! ! Sajnos a városban viszont nincs sok látnivaló, még szerencse, hogy jó idő volt, tudtunk napozni. . .

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
Csodálatos 3 napot töltöttünk el a Mjus World Resort & Thermal Park szállodában. A személyzet kedves ,segítőkész ,mosolygós . Minden területen ragyogó tisztaság . A szoba kényelmes ,nagyon jól berendezett ,tiszta. A reggeli és a vacsora nagyon finom volt ,széles kínálat ,igényes terítés ,udvarias kiszolgálás. A Wellness minden szempontból tökéletes.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
4 nap 3 éjszakát töltöttünk el ebben a hangulatos hotelben,nagyon jól éreztük magunkat! Mindenki nagyon kedves,segítőkész volt,ha bármilyen kérdésünk akadt. A reggeli és a vacsora is ízletes,kifogásolhatatlan volt,a pincérek nagyon ügyesek,szorgalmasak!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 15.
Kicsit rendhagyó vendég voltam a szállodában, ugyanis mi a környéken lakunk, de látogatóba érkező szüleim itt szálltak meg (el kellett költeniük az üdülési utalványukat). Meglátogattam a szobájukat, és a szálloda szinte összes szolgáltatását igénybe vettem. Két kislányunkkal mentünk a férjemmel.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
Minden remek volt, ha mégis kellene írni valami negatív véleményt az az lenne, hogy olasz szálloda lévén olasz bort nem lehet kapni...sőt jó olasz kávét sem...na a kávé az borzasztó volt...
Mind a szállás, mind a wellness és az étterem is kiváló...talán még annyi, hogy a konnektorok és kapcsolok túl alacsonyan vannak, nem igazán gyerekbarát

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 7.
Február végén jártunk ott férjemmel. Kiváncsian vártam ennek az új hotelnek a megtekintését. Első benyomás- kissé ridegnek tünt. . . miután megkaptuk a szobát- ami igazán várakozás feletti volt- kellemes élmény volt. Nagyon érdekes, izgalmas, retrós megoldások voltak a szobában- nagyon tetszett. Később kiderült hogy olasz tulajdonú, ezt lehetett is érezni pozitívan.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 8.
A személyzet segítőkész, a szálloda tiszta . A wellness rész nagyon jó, a víz hőfoka kiváló, és külön tetszett , hogy az élményelemeket szabályozni lehetett.
A wellness részleg belső hőmérséklete 1-2 fokkal lehetett volna melegebb. Összességében nagyon tetszett, biztos, hogy visszatérő vendégek leszünk.

Körmend
2 nap/1 éjszaka 16.958 - 23.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Napi árak, Reggelivel, Félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Gizi Néni Vendégháza
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 14.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.899 - 57.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Ludmilla Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Aquamarin
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Büki Vendégház
2019.05.01. - 2019.10.30.
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 8.679 - 13.822,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Európa Fit
5 nap/4 éjszaka 21.105 - 23.985,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Körmend
2 nap/1 éjszaka 19.808,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Körmend környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Sárvári élmény napok (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Félpanziós akció (min. 2 éj)

KörmendX