Mjus World Resort & Thermal Park Körmend ★★★★

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend, Rákóczi u. 154.

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend a térképen

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend értékelése:

1. helyezett a 3 körmendi szállás közül
4. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend képei

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend vélemények

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Barátaimmal egy laza szombat estét tartottunk a szállodában. Két héttel ezelőtt lefoglaltuk az egyik bowlingpályát telefonon. A foglalás gördülékenyen ment. A szállodába érkezésünkkor készségesen útbaigazitottak bennünket. A helyszinen nagyon jó volt a hangulat: szólt a zene, sok ember, minőségi kiszolgálás. 6 pálya volt, mindegyikhez külön box tartozik.

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2018. októberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
A másik kedvenc hotel, megfizethető, szép, izléses, minden a helyén. Kedves és odafigyelő személyzet. A szobák izlésesesn és otthonosan berendezettek, nagy és tágas. A szálloda és a spa is tökéletes. Tiszta, modern, élvezhető. Az ágy nekem egy picit puha,de ezt leszámítva tényleg minden tökéletes volt.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 11.
Két éjszakát töltöttünk férjemmel az MJUS-ban. Mindenhol tisztaság,segítőkész és nagyon kedves személyzet, mind a hotelben,mind a fürdőben. Tiszta és kellemes hőmérsékletű a víz. Az étel finom, mindenki talál kedvencet. Télen a fürdőszobákban azért lehetne egész napos fűtés, mert hideg és a fürdőruhát is valahol szárítani kellene.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 14.
A szálloda nagyon korrekt,tiszta,a személyzet figyelmes,segítőkész,rugalmas.
A wellness részleg nagyon jó,a szauna felöntések kiválóak.
Az étterembe nagy a választék.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Igazán nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves volt és szolgálatkész, a wellness részleg nagyon tetszett, a szauna is nagyon kellemes volt, a medence remek, az ágy szuper kényelmes, az ételek nagyon finomak voltak. Összességében az egyik legjobb szálloda, ahol Magyarországon jártam. Örömmel töltenék el itt hosszabb időt is.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
eredetileg 3 napra érkeztünk, sose hosszabbítottunk, de most igen! Csodás környezet, szépséges park, nagyon finom és választékos ételek, kedves, nagylétszámú személyzet, tisztaság, modern, olaszos dizájn, minden volt, ami szem-szájnak ingere! ! Sajnos a városban viszont nincs sok látnivaló, még szerencse, hogy jó idő volt, tudtunk napozni. . .

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
Csodálatos 3 napot töltöttünk el a Mjus World Resort & Thermal Park szállodában. A személyzet kedves ,segítőkész ,mosolygós . Minden területen ragyogó tisztaság . A szoba kényelmes ,nagyon jól berendezett ,tiszta. A reggeli és a vacsora nagyon finom volt ,széles kínálat ,igényes terítés ,udvarias kiszolgálás. A Wellness minden szempontból tökéletes.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
4 nap 3 éjszakát töltöttünk el ebben a hangulatos hotelben,nagyon jól éreztük magunkat! Mindenki nagyon kedves,segítőkész volt,ha bármilyen kérdésünk akadt. A reggeli és a vacsora is ízletes,kifogásolhatatlan volt,a pincérek nagyon ügyesek,szorgalmasak!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 15.
Kicsit rendhagyó vendég voltam a szállodában, ugyanis mi a környéken lakunk, de látogatóba érkező szüleim itt szálltak meg (el kellett költeniük az üdülési utalványukat). Meglátogattam a szobájukat, és a szálloda szinte összes szolgáltatását igénybe vettem. Két kislányunkkal mentünk a férjemmel.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
Minden remek volt, ha mégis kellene írni valami negatív véleményt az az lenne, hogy olasz szálloda lévén olasz bort nem lehet kapni...sőt jó olasz kávét sem...na a kávé az borzasztó volt...
Mind a szállás, mind a wellness és az étterem is kiváló...talán még annyi, hogy a konnektorok és kapcsolok túl alacsonyan vannak, nem igazán gyerekbarát

Körmend
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 27.435,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.06-ig
Körmend
3-4 éjszaka 24.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs és sportprogramokkal, hátmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Berki Margit Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Ács Apartman
Judit Vendégház
5 nap/4 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zafír Apartman
4 nap/3 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2-5 éjszaka 12.255,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes fürdőbelépővel és hajókirándulással, térítésmentes klíma használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Tislerics Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Korona Panzió és Étterem
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
6 nap/5 éjszaka 7.890,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, fürdőbelépővel, kuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.20-ig
Körmend
2-4 éjszaka 18.338,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kedvezményes SPA szolgáltatásokkal, Mjus klubkártyával, animációs és sport programokkal, gyerekjátszók használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Körmend környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Erzsébet Hévíz
A Hotel Erzsébet Hévíz szívében, a világhírű gyógyfürdő bejáratának közvetlen közelében...
Last Minute Július
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Aktív pihenés (min. 2 éj)

KörmendX