Csetényi

Csetényi adatlapja

Regisztráció2017.07.02
Utoljára itt2019.10.28

Szörnyű 2017. július 2.a párjával járt itt
Színház látogatás céllal érkeztünk, gondoltuk egy jó vacsorával megkoronázzuk az estét. Házi szörppel indítottam citromos - mentás . . . . amit kaptam cukros víz se citrom se menta. /800ft/. . már ekkor fel kellett volna állnunk. . Főétel: kecskesajt friss salátaágyon. . . . amit kaptam diónyi-de tényleg! !
Érdekes 2018. augusztus 21.a párjával járt itt
Ajándék bónuszt kaptunk Rudas fürdőbe ebéddel. Jó az ötlet és pazar ajándék is. Alig hallottunk magyar hangot. . . . színvonalas-de a szabdaltság miatt elég sok lépcsővel lehet megközelíteni a kükönböző tereket. Az ebed ellenben fantasztikus volt a kiszolgálással együtt. Étlapról lehetett rendelni kitűnő fogásokat- 3 fogás+ desszert+ italok tartalmazták az árat.
Kiváló 2018. június 22.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk itt . Rendkívüli, kellemes pihenés volt. A kastélyszálló mindennap hozott valami meglepetést. Kis enteriörök, apró szépségek, mindenütt. Az ételek kitűnőek, a környék rengeteg látnivalót ad. Kassa, Aggtelek és Hollóháza. . . a 9 hektáros körbezárt park ápolt karbantartott, nagy sétákat tettünk.