Jullly: Modern paradicsom kicsit eldugva - Mjus World Resort & Thermal Park Körmend

Modern paradicsom kicsit eldugva

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 15.
Kicsit rendhagyó vendég voltam a szállodában, ugyanis mi a környéken lakunk, de látogatóba érkező szüleim itt szálltak meg (el kellett költeniük az üdülési utalványukat). Meglátogattam a szobájukat, és a szálloda szinte összes szolgáltatását igénybe vettem. Két kislányunkkal mentünk a férjemmel. A játszószoba szuper, bár csúszva-mászva azért ragadt ránk néhány porcica :-) A személyzet udvarias, az ételek is jók, minőségiek, amit viszont nagyon kiemelek, az a pizza. Fenséges!
A szoba igényes, modern, kicsit furcsállottam hogy szekrények nem voltak, minden holmi szem előtt van, a vállfák is úgy lógnak egy rúdon, mintha egy szekrényben lennének, de a szekrény lemaradt :-)

A wellness részleg bent szép, tágas, a gyerekpancsolóban a játékelem a két gyerekünknek bőségesen elég volt, de ha többen lettünk volna, akkor szerintem kevésnek bizonyult volna. A kinti részre kicsit sétálni kell, amivel alapvetően nincs bajom, szeretek mozogni, csak a két gyerekkel kicsit időigényes. A kinti medencéket ne fűtik, így akkor érdemes kisgyerekkel nekivágni, ha meleg az idő, mert akkor biztosan fel tudott melegedni a víz. Szuper, hogy van a kinti medencénél bár, szól a zene. Amit hiányoltunk (már korábban is, amikor csak a strand részt látogattuk), az az árnyék. Vannak ugyan napernyők a napágyaknál, de ha mind foglalt, és a fűre telepednénk, akkor nincs hova behúzódni a gyerekekkel, nincsenek fák (mi tavaly emiatt vittünk magunkkal napernyőt).
Masszázsokat is próbáltam, nagyon jólestek, igényes a környezet ezen a részlegen is.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Jullly felhasználót?    Igen

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend
Rákóczi u. 154.

2019. január 11.
Két éjszakát töltöttünk férjemmel az MJUS-ban. Mindenhol tisztaság,segítőkész és nagyon kedves személyzet, mind a hotelben,mind a fürdőben.Tiszta és kellemes hőmérsékletű a víz. Az étel finom, mindenki talál kedvencet.Télen a fürdőszobákban azért lehetne egész napos fűtés, mert hideg és a...

2018. december 14.
A szálloda nagyon korrekt,tiszta,a személyzet figyelmes,segítőkész,rugalmas. A wellness részleg nagyon jó,a szauna felöntések kiválóak. Az étterembe nagy a választék.

2018. október 23.
Igazán nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves volt és szolgálatkész, a wellness részleg nagyon tetszett, a szauna is nagyon kellemes volt, a medence remek, az ágy szuper kényelmes, az ételek nagyon finomak voltak. Összességében az egyik legjobb szálloda, ahol Magyarországon jártam....

Mjus World Resort & Thermal Park, Körmend kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (min.1 éj)
2 nap/1 éjszaka 16.958 - 23.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-05-09 - 2019-12-28
 - Augusztus 20.
2 nap/1 éjszaka 19.808,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-15 - 2019-08-20
 - Napi árak