Erus: Kedvenc hotelünk lett ! - Mjus World Resort & Thermal Park Körmend

Kedvenc hotelünk lett !

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 11.
Két éjszakát töltöttünk férjemmel az MJUS-ban. Mindenhol tisztaság,segítőkész és nagyon kedves személyzet, mind a hotelben,mind a fürdőben.Tiszta és kellemes hőmérsékletű a víz. Az étel finom, mindenki talál kedvencet.Télen a fürdőszobákban azért lehetne egész napos fűtés, mert hideg és a fürdőruhát is valahol szárítani kellene.Összefoglalva remek hely, jól éreztük magunkat, mivel ez a második itt létünk, úgy gondoljuk harmadszor is visszajövünk.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Erus felhasználót?    Igen

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend
Rákóczi u. 154.

2018. december 14.
A szálloda nagyon korrekt,tiszta,a személyzet figyelmes,segítőkész,rugalmas. A wellness részleg nagyon jó,a szauna felöntések kiválóak. Az étterembe nagy a választék.

2018. október 23.
Igazán nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves volt és szolgálatkész, a wellness részleg nagyon tetszett, a szauna is nagyon kellemes volt, a medence remek, az ágy szuper kényelmes, az ételek nagyon finomak voltak. Összességében az egyik legjobb szálloda, ahol Magyarországon jártam....

2018. szeptember 25.
eredetileg 3 napra érkeztünk, sose hosszabbítottunk, de most igen! Csodás környezet, szépséges park, nagyon finom és választékos ételek, kedves, nagylétszámú személyzet, tisztaság, modern, olaszos dizájn, minden volt, ami szem-szájnak ingere!! Sajnos a városban viszont nincs sok látnivaló, még...

Mjus World Resort & Thermal Park, Körmend kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (min.1 éj)
2 nap/1 éjszaka 16.958 - 23.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-05-09 - 2019-12-28
 - Augusztus 20.
2 nap/1 éjszaka 19.808,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-15 - 2019-08-20
 - Napi árak