Wimbledon, Greater

Ez igen

2018. októberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. január 28. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A másik kedvenc hotel, megfizethető, szép, izléses, minden a helyén.Kedves és odafigyelő személyzet. A szobák izlésesesn és otthonosan berendezettek, nagy és tágas.A szálloda és a spa is tökéletes. Tiszta, modern, élvezhető. Az ágy nekem egy picit puha,de ezt leszámítva tényleg minden tökéletes volt.Az étterem és az ételek is kiválóak voltak, az ételek bőségesek, mindig volt utánatöltés szinte azonnal ha valami elfogyott nem kellet szólni, és nagy volt a választék ami izletes volt. A bowling pálya csúcs volt.A wellness részleg nagyon nagy, van külön gyerek részleg, sok szauna, több féle medence, és a csúszdák is.

Szeretnéd követni varadym felhasználót?    Igen

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend
Rákóczi u. 154.

2020. január 1.
A szállás könnyen megközelíthető bárki számára. A wellnes részleg kiváló, minden igényt kielégít. A személyzet kedves volt és segítőkész. Az ételek frissek és finomak voltak. Minden korosztály megtalálja a neki megfelelő kikapcsolódást.Köszönjük Mjus !

2019. február 24.
Barátaimmal egy laza szombat estét tartottunk a szállodában. Két héttel ezelőtt lefoglaltuk az egyik bowlingpályát telefonon.A foglalás gördülékenyen ment. A szállodába érkezésünkkor készségesen útbaigazitottak bennünket. A helyszinen nagyon jó volt a hangulat: szólt a zene, sok ember, minőségi...

2019. január 11.
Két éjszakát töltöttünk férjemmel az MJUS-ban. Mindenhol tisztaság,segítőkész és nagyon kedves személyzet, mind a hotelben,mind a fürdőben.Tiszta és kellemes hőmérsékletű a víz. Az étel finom, mindenki talál kedvencet.Télen a fürdőszobákban azért lehetne egész napos fűtés, mert hideg és a...

Mjus World Resort & Thermal Park, Körmend kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (min. 1 éj)
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 29.056,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-05-09 - 2020-12-28
 - Húsvét
2 nap/1 éjszaka 26.063,- Ft/fő/éj ártól: SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-04-09 - 2020-04-13
 - Augusztus 20.
2 nap/1 éjszaka 21.361,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-19 - 2020-08-23