Laza este

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Barátaimmal egy laza szombat estét tartottunk a szállodában.
Két héttel ezelőtt lefoglaltuk az egyik bowlingpályát telefonon.A foglalás gördülékenyen ment. A szállodába érkezésünkkor készségesen útbaigazitottak bennünket. A helyszinen nagyon jó volt a hangulat: szólt a zene, sok ember, minőségi kiszolgálás. 6 pálya volt, mindegyikhez külön box tartozik. Miután lejárt a játék, csak akkor kellett fizetni. A helyszinen található bankautomata is.Mindenkienk ajánlom, aki szeretne egy kicsit kikapcsolódni és sportolni

Szeretnéd követni monavera felhasználót?    Igen

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend
Rákóczi u. 154.

2020. január 1.
A szállás könnyen megközelíthető bárki számára. A wellnes részleg kiváló, minden igényt kielégít. A személyzet kedves volt és segítőkész. Az ételek frissek és finomak voltak. Minden korosztály megtalálja a neki megfelelő kikapcsolódást.Köszönjük Mjus !

2019. január 28.
A másik kedvenc hotel, megfizethető, szép, izléses, minden a helyén.Kedves és odafigyelő személyzet. A szobák izlésesesn és otthonosan berendezettek, nagy és tágas.A szálloda és a spa is tökéletes. Tiszta, modern, élvezhető. Az ágy nekem egy picit puha,de ezt leszámítva tényleg minden tökéletes...

2019. január 11.
Két éjszakát töltöttünk férjemmel az MJUS-ban. Mindenhol tisztaság,segítőkész és nagyon kedves személyzet, mind a hotelben,mind a fürdőben.Tiszta és kellemes hőmérsékletű a víz. Az étel finom, mindenki talál kedvencet.Télen a fürdőszobákban azért lehetne egész napos fűtés, mert hideg és a...

Mjus World Resort & Thermal Park, Körmend kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (min. 1 éj)
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 29.056,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-05-09 - 2020-12-28
 - Húsvét
2 nap/1 éjszaka 26.063,- Ft/fő/éj ártól: SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-04-09 - 2020-04-13
 - Augusztus 20.
2 nap/1 éjszaka 21.361,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-19 - 2020-08-23