monavera

monavera adatlapja

Ilyen vagyok
Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Édesszájú  •  Tésztakedvelő  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Kultúraéhes
Regisztráció2013.08.11
Utoljára itt2022.08.28

Kiváló 2017. július 21.barátokkal járt itt
2017. májusában jártam az étteremben, ahol mindennel maximálisan meg voltam elégedve. A kiszolgálás magas színvonalú, a pincérek kedvesek és segítőkészek. Az ételek között találhatunk magyaros ételeket és korszerű ételeket egyaránt. Az adagok bőségesek. Az étterem terasszal és parkolóhellyel rendelkezik.
Kiváló 2017. október 1.barátokkal járt itt
Szeptember végén csoporttársammal az egyetem után beültünk egyet dumcsizni, iszogatni. Én egy presszókávét ittam tejszínhabbal, valamint egy cukormentes limonádét. A kávéhoz a tejszínhabot külön pohárkában hozta a pincérhölgy, kaptam hozzá egy pohár vizet is, amit sok helyen elfelejtenek.
Kiváló 2013. augusztus 11.barátokkal járt itt
Fantasztikus 3 napot töltöttem a kastélyszállóban! ! ! A kastély és környezete pazar, a személyzet udvarias és segítőkész, az ételek mennyeiek. Tökélete választás annak, aki el akar vonulni a nagyváros zajától egy csendes, romantikus helyre. A borkóstoló is nagyon jó hangulatú volt, finom borokat, pálinkákat, likőröket kóstoltunk.
Felhasználó fényképei:
Fried Kastély Hotel Simontornya - Fried Kastély Hotel Simontornya - Fried Kastély Hotel Simontornya - Fried Kastély Hotel Simontornya - Fried Kastély Hotel Simontornya - Fried Kastély Hotel Simontornya -