a 4 kőröshegyi étterem közül
kávézó - kávéház, szendvicsbár, bár
Völgyhíd Konyha & Rét KőröshegyVölgyhíd Konyha & Rét Kőröshegy

Völgyhíd Konyha & Rét Kőröshegy bemutatkozása

Ahét minden napján reggel 9-től várják a vendégeket brunch reggelivel, déltől este 8 óráig pedig a környék legjobb minőségű alapanyagaira épülő, folyamatosan frissülő menüvel. Meseszép kilátás finom ételekkel.

Irénke Apartman Balatonföldvár - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Völgyhíd Konyha & Rét Kőröshegy vélemények

Kiváló 2022. július 12.a párjával járt itt
Nagyon finomak voltak az előételek, volt kfacsart narancslé - végre valahol - és kiváló főétel ettünk. A környezet lenyűgöző. Nagyon kedvesek voltak. A hely kétségtelenül nem olcsó, de minden különleges és finom volt, amit kaptunk. Még visszajövünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. július 26.családjával járt itt
Gyönyörű kilátás, finom sütik, udvarias kiszolgálás, finom kávé (bár nekem kicsit keserű volt)
A hely fantasztikus, de arányaiban kicsit drágának találtuk, viszont a kilátást is beleszámolva megértjük az árakat. A sütik isteniek, és gyönyörűek. Az ajtónál fogadó Úriember minden sütiről részletes felvilágosítást ad.
Kiváló 2019. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
A kereki madárkertben voltunk ami azt gondolom hogy együtt a kávézóval egy kimondottan jó kis program. a kávézóban kedves gyors kiszolgálás jó kávé és a sütik is nagyon finomak. fügés torta almás pite fagyival mind mind nagyon finom friss . ja és a völgy és a völgyhíd miatt is megéri ide eljönni.
Kiváló 2019. április 9.a párjával járt itt
Megálltunk Párommal út közben kávézni egyet ennél a csodás helyen lévő, egyszerű, barátságos, modern stílusú kávézóban. A teraszról, de a beltéri asztaloktól is csodás kilátás tárul szemünk elé, az M7-es autópálya részét képező Kőröshegyi Viadukt lábánál vagyunk ugyanis. Finom kávé, finom sütik, ezek várják itt a vendégeket.
Völgyhíd Konyha & Rét Kőröshegy - Külső képVölgyhíd Konyha & Rét Kőröshegy - Külső képVölgyhíd Konyha & Rét Kőröshegy - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 16.a párjával járt itt
Balatonról haza fele álltunk meg itt kávéra. A hely tiszta, szép, igényes. A külső terasz kicsit szelesebb, nem igazán szélvédett. Azonban a panoráma mindent feledtet.
A kávé finom volt! A kiszolgálás átlagos.
Nyitva tartás: idényhez kötött, ált. -ban ápr. -tól szeptemberig tartanak nyitva jó idő esetén akár tovább is. Érdemes elindulás előtt rákeresni a neten.
Völgyhíd Konyha & Rét Kőröshegy - Külső kép