9730 Kőszeg, Várkör 126.

Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 9.
Abszolút központi elhelyezkedés egy 17. századi barokk épületben. A cukrászda az azonos nevű szálloda földszintjén található, saját cukrászüzemmel rendelkezik. A beltér berendezése a régi barokk időket idézi, sötétebb tónusú, karfás, kárpitos nehéz fotelekkel. Ugyanakkor a kinti terasz modern, mediterrán hangulatot áraszt, süppedős kanapéval és sok zöld növénnyel.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 31.
Az üdítőket egy szál szívószál kíséretében hozta ki a hölgy, feltételezem, hogy a poharakat neki kellett volna elmosogatnia és az akadályozta volna, hogy a férfi-ismerősével az üvöltő rádió mellett társalogni tudjon....Miközben mi voltunk "A" vendégek.
Fájdalmas, hogy még mindig itt tart a honi vendéglátás.
Szolnok

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szivem csücske Köszeg egy csodás város,csodás,becsületes emberekkel. A főtéren helyezkedik el,minden egy helyen- Jézus szive templom,vásárlási lehetőség-sétáló utca,szökőkút,finom pékség. . . Arany strucc cukrászdához,étterem és szálloda is tartozik. legrégebbi hely ami üzemel. nagyon finom ,nagy adag fagylaltot ettünk,nagyon szép a cukrászda belső,korhű butorokkal.

Legnépszerűbb csomagok Kőszegen és környékén
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.23. - 2020.12.20.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: válaszható ellátással, ajándék borral, fürdő és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2020.12.22.
Négy Évszak Vendégház
Lukácsháza
3 nap/2 éjszaka 4.333 - 4.667,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.23. - 2021.10.23.

Szállodák Kőszeg környékén
Wolf Panzió Kőszeg
Spirit Hotel Thermal Spa Kőszeg
Hotel Wolf Kőszeg
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Napi ár (1 éjtől)
Karácsonyi varázslat (min. 2 éj)

Arany Strucc Cukrászda KőszegX