Csikar Csárda és Panzió Kőszeg

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Csikar Csárda és Panzió Kőszeg vélemények

Kiváló 2018. június 3.a párjával járt itt
2010 óta rendszeresen ide járunk nyaralni a párommal. Nagyon szerettünk itt lenni, finom ételek, kedves felszolgálás.
Csak ajánlani tudom
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Átlagos, közepes, felejthető.
Nem csalódtunk, de nem is hagyott maradandó élményt. Átlagos, közepes benyomásaink voltak. Leveseket, főételeket és salátát ettünk. Zavaróan sok légy volt. A kínálattal nem voltam elégedett, bár jellemző a magyar éttermekben, hogy kevés zöldséges étel szerepel az étlapon.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. december 6.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már itt, soha nem okozott még csalódást. Hangulatos, barátságos hely, előzékeny kiszolgálással. Az ételek változatosak, a leveseik különösen finomak. Vadételei is isteniek, az adagok meglehetősen nagyok, mindig viszünk haza belőle. A terasza nagy népszerűségnek örvend, mivel fedett, egész sokáig használható. Mindenkinek jó szívvel ajánlom.
Szörnyű 2015. április 24.a párjával járt itt
Nagy reményekkel mentünk ebédelni,régóta "izgatta" a fantáziánkat. Sajnos csalódás lett a várakozás vége. A leves savanyú volt,kértünk erős paprikát hozzá egyszerűen elfelejtették kihozni. A főétel el volt sózva és végül a számlán az 1800. - Ft-os cigánypecsenye 2050. - Ft-ért lett számlázva. Nem ajánlom,mi többet nem megyünk az biztos. Többet vártunk tőle.
Kiváló 2014. július 23.családjával járt itt
Ha " nagyétkű " vagy és finomat akarsz enni akkor a Csikar a te helyed ! Mi nyitás óta járunk ide és még nem csalatkoztunk! Ételek minősége és mennyisége kiemelkedő. Családunkal és Barátainkal együtt kedvelt éttermünk. Ingyenes parkolási lehetőség és fedett terasz. Gyermekeknek mini játszótér a parkolóban. Tiszta környezet udvarias kiszolgálás ! Mindenkinek ajánlom!