Alpokalja Panzió Kőszeg

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Alpokalja Panzió Kőszeg vélemények

Átlagos 2016. november 14.gyerekekkel járt itt
Győrből utaztunk Szombathelyre, de az őszi szünet miatt a legtöbb szállás tele volt, így részben szükségből döntöttünk a panzió mellett. Kedves, de kicsit Kádár-korszakba illő minden, a kiszolgálástól kezdve, és a berendezés is látott szebb napokat. A takarón a huzat nem ért végig és a fürdőszoba sem volt az a bizalomgerjesztően tiszta.
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
A Párommal 25. házassági évfordulónkat ünnepeltük a panzióban júliusban. Mindenki nagyon kedves volt,előzéken és rugalmas. Az ételek kitűnőek voltak és bőségesek. A reggelinél is lehetett kérni többféle meleg reggelit. Nagyon közel van a városközpont, csodálatos hely. Bőven van látnivaló.
Kiváló 2016. szeptember 8.csoporttal járt itt
Szeptember elején egy 50 fős nyugdíjas csoporttal 4 napot töltöttünk el a szálláshelyen félpanzióval,közben bejártuk a környék gyönyörű tájait, városait. A szobák tiszták, fürdőszoba felszerelve, minden szobában tv és hűtő volt. Az ellátás bőséges és választékos, a személyzet kedves, barátságos, minden kérésünket teljesítették.
Szörnyű 2015. november 2.családjával járt itt
A családdal mentünk volna kikapcsolódni, pihenni, de a két éjszakából csak egyet maradtunk. Se medence nincs, ahogy az oldalukon hirdetik, se klíma, ami valljuk be a nyári 40 fokban kicsit kellemtelen egy tetőtéri kis szobában, amiben mozdulni nem lehet, kb akkora lyuk. Hűtőt is csak kérésre sikerült kapnunk, nem alapfelszereltség.
Kiváló 2014. január 16.barátokkal járt itt
2013 augusztusában barátokkal pihentünk az Alpokalja Panzióban, teljes elégedettséggel. Svédasztalos reggeli /tényleg minden finomság megtalálható volt az asztalon, sonka, felvágott, joghurtok, gyümölcsök nagy választéka, kérésre akár virsli, vagy ham and eggs/.
Alpokalja Panzió Kőszeg - Külső képAlpokalja Panzió Kőszeg - BelsőAlpokalja Panzió Kőszeg - BelsőAlpokalja Panzió Kőszeg - Külső képAlpokalja Panzió Kőszeg - Belső
Kiváló 2013. június 8.barátokkal járt itt
"2012 novemberében töltöttem el 2éjszakát,tiszta barátságos,tv -vel,fürdőszobával ellátott 2ágyas szobában,igazán családias hangulatú panzió. Az éttermében ízletes,bőséges reggeli,ebéd illetve vacsora fogyasztható. Én és a barátnőm családjával élveztük a mindenre kiterjedő szívélyes vendéglátást. A város is csodaszép,érdemes ellátogatni.