Molnár Gyula étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Molnár Gyula értékeléseit!

Olvasd el Molnár Gyula étterem értékeléseit!

Értékelt: 2018. november 11.
Az étterem a város központjában közvetlen a szökőkutak mellett helyezkedik el ! A kiszolgáló személyzet kedvessége és rugalmassága példa érékű lehet bárki számára ! Az ételek frissek és nagyon ízletesek , bőségesek voltak ! A sör hideg volt , ami kimondottan jól esett a forró augusztusi délután ! Gyulára visszajáró vendégek vagyunk évek óta de sajnos csak az idén találtunk az éttermre !
Tetszett a múzeum -

Százéves Cukrászda Gyula

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Tetszett a cukrászda múzeuma de a sütiktől nem voltam hasra esve és a kiszolgálás sem volt túl barátságos !
Egyhangú és unott kiszolgálók dolgoztak ott .
Szép kártyát elfogadnak !
Darázs a fagyiban ? -

Szilágyi Cukrászda Zalakaros

Értékelt: 2018. november 11.
Forró augusztusi este volt ! Jól esett volna egy fagyi ! Elsétáltunk a Szilágyi cukrászdába a kedvesemmel , hogy kicsit lehűtsük magunkat . Rendeltem két gyümölcsös fagyikelyhet ! Elkészült , elvittem a teraszon szerettük volna elfogyasztani . A harmadik vagy a negyedik kanál fagyinál tapasztaltam , hogy darázst ropogtatok !
Kemencében sült csülök -

Kilátó Borozó Zalakaros

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
A kiszolgálás az ételek minősége az étterem hangulatos elhelyezkedése mesébe illő !
A kemencében sült csülköt mindenkinek ajánlom !
Fenomenális íz orgia !
Értékelt: 2018. október 27.
2018 augusztusában jártunk itt a kedvesemmel ! Felejthetetlen élményt nyújtott a csárda légköre és a lenyűgöző szinte már múzeumi hangulata ! Az ételek finomak az italok hidegek voltak a pincérek kedvessége és tisztelete a vendéggel szemben lenyűgöző ! Az árak abszolut a földön járnak a betérő vendégek pedig a menyországban ! Szépkártyát elfogadnak !
Visszajáró vendégek vagyunk -

Gulyás Csárda Cserszegtomaj

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Visszajáró vendégek vagyunk a kedvesemmel mert az étterem környékén lakunk !
A kiszolgálás az ételek minősége a pincérek kedvessége és rugalmassága mindíg lenyűgöz minket !
Mindíg szívesen megyünk ha időnk engedi !
Pénztárca barát hely és szépkártyát elfogadnak !
Értékelt: 2018. október 27.
2018 augusztusában jártunk a csárdában a kedvesemmel egy forró nyári napon ! A pincér miután felvette a rendelést az italokra , látva , hogy ki voltam éhezve egy jó pofa hideg sörre a kedvesem egy hideg tonic italra , körülbelül egy perc után hozta a sörömet és az üdítőt ! Nagyon jól esett a figyelmessége és kedvessége .