Átlagos 2026. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2026. június 28.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Pont azt kapja az ember, amit hirdet a hely: egy kollégiumból átalakított szállót. Ennek megfelelően lehet még az ott dolgozók is maradtak,mert az első napi recepcióstól eltekintve nem voltak túl kedvesek. A szobák tiszták, van légkondi. Célirányosan ide nem jönnénk megint,de ha erre van dolgunk,jó választás. A recepció úgy viszhangzik,hogy a másodikon is mindent hallani ha lent beszélgetnek.