Délibusz: A nyugati határnál - Hotel Írottkő Kőszeg

Hotel Írottkő Kőszeg értékelése
1. helyezett a 28 kőszegi szállás közül

A nyugati határnál

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
A környék bejárására ideális kiinduló pont a városközpontban lévő Hotel Írottkő. Maga a központ is kínál látnivalót, de ha messzebb menne a vándor, ottvannak a kölcsönözhető bicajok. A túra végén pedig lehet menni a welnessbe lazulni. A szoba semmi különös, de aminek benne kell lennie az bennevan és teljesen rendben is van.
Amivel viszont elégedetlen voltam: az étkezés. Remélem csak átmeneti volt, de pár ételről csak az íze alapján nem tudtuk volna megmondani mi is akart lenni.

Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni Délibusz felhasználót?    Igen

2019. október 9. - Hotel Írottkő válasza Délibusz értékelésére:
Kedves Vendégünk!

Nagy örömünkre szolgál, hogy szállodánkat választották kirándulásiak kiindulópontjának, valamint, hogy másoknak is szívesen ajánlana bennünket. Étkezéssel kapcsolatos észrevételeit továbbítjuk éttermünk felé, hogy legközelebb jobban megállapítható legyen az étel, amelyet fogyasztanak.

Nagy szeretettel visszavárjuk Önöket!
Hotel Írottkő
Hotel Írottkő Kőszeg
9730 Kôszeg
Fő tér 4.

2019. október 24.
2018 után második alkalommal jártunk itt és változatlanul nem csalódtunk. Kőszeget és környékét látni kell, írta itt valaki és ezt csak azzal egészíteném ki, hogy nem is egyszer... És még maradt pár apróság, amire most sem jutott időnk. Nem gond, majd jövőre. A szállás változatlanul jó volt, a...

2019. szeptember 9.
A főtéren elhelyezkedő szálloda jobb helyen nem is lehetne. Hatalmas, szép hallját körül ölelik az emeleti folyosók, ahonnan a szobák nyílnak. Tiszta szoba, ár-értékarányban megfelelő, étkezés kielégítő. A folyosók megvilágítása elég hiányos (a zárnyílást sem könnyű megtalálni).A szoba...

2019. július 25.
Az tetszett, hogy az "Édes kettes" csomagon belül, amikor visszaértünk egy kellemes gyalogtúráról, az ágyunk fel volt díszítve szív alakban kirakott rózsaszirmokkal, és az asztalon egy üveg pezsgő várt bennünket. Amin javítani lehetne: A hőmérséklettel éppen szerencsénk volt, de egy...

Hotel Írottkő, Kőszeg kiemelt csomagajánlatai
 - Borúra derű (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és bőrfiatalító peeling keverék használattal, wellness- és szauna törölköző bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-03 - 2019-12-19
 - Pihenés decemberben
Érvényes: 2019-12-26 - 2019-12-28
 - Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, kerékpár bérléssel, masszázzsal, bőrfiatalítő peeling keverék használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-01 - 2020-12-23