Családi nyaralás Kőszegen

Hotel Írottkő K?szegHotel Írottkő K?szeg a térképen

2020. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 2.
Családi nyaralásunk helyszínéül választottuk ezt a szállodát. Kőszeg egy szeretetreméltó kisváros, gyönyörű házak és utcák, békés, nyugodt hangulat, de számos programlehetőséggel és látnivalóval a környéken. Összességében pozitív a véleményem, és jó szívvel ajánlom a hotelt, de azért volt pár csalódást okozó, negatív tapasztalásom is.
Kezdem a pozitívumokkal: kitűnő elhelyezkedés, abszolút belváros, közvetlenül a Fő téren, a szobák többségéből kilátás a hangulatos térre és a Jézus Szíve templomra. Barátságos, udvarias, kedves személyzet, a recepción és az étteremben is gyors, hatékony kiszolgálás. Kellemes a wellness, és szinte alig volt vendég, egyáltalán nem volt zsúfoltság. 12 személyes jacuzzi, gőzkabin, sókamra, több szauna, fűtött pihenőágy, elegendő számú nyugágy, a wellnessben törülközőt és szaunalepedőt is kaptunk. A wellness 8-11 és 14-21 óra között tart nyitva.
Árnyékos parkolási lehetőség - a behajtási engedély napidíjas - a szálloda előtt, az ablakból ráláttunk az autóra.
A tisztaságra és a higiéniára folyamatosan figyelmet fordítottak, a szobákat minden nap szépen takarították, törölközőket cserélték igény szerint.
A tv-ben sok csatorna volt, a gyerekek meg tudták nézni itt is a kedvenc meséiket.
Árban elég kedvező volt, a nyári főszezon ellenére korrekt árajánlatot kaptunk.
Félpanziós svédasztalos ellátást kaptunk, mennyiségre bőségesen megfelelő, viszont a reggeli elég egyhangú, mondhatni unalmas volt, a vacsora viszont kitűnő (részletesen az étteremnél számolok be). Az étterem á la carte árai és az italárak is korrektek voltak. A kávézó és a terasz is kellemes, színvonalas. Finom a kávé. Lehet jégkrémet is kapni, kb. bolti áron.

Amivel nem voltunk elégedettek: nem volt a szobákban légkondicionálás, ezért nagyon meleg, fülledt volt a szobánk napközben, bár éjszaka valamennyire le lehetett hűteni szellőztetéssel. Bár szúnyogháló nem volt az ablakokon, de szerencsére Kőszeg egyáltalán nem volt szúnyogokkal fertőzött. Az egyik ablak zárszerkezete nagyon ki volt kopva, így különösen problémás volt a nyitás/zárás. Az ágy és a párna - legalábbis számomra - borzasztó kényelmetlen volt, nagyon rosszul aludtam. Megjegyzem, a gyerekek nem panaszkodtak, nekik nem volt ezzel gondjuk. Az internet a szobákban egyáltalán nem működött, nagyon gyenge volt, és ezt a recepción előzetesen nem jelezték, csak megadták a kódot. Szerintem 2020-ben az ország fejlett régiójában ez nem elfogadható szolgáltatás.
Pénteken és szombaton este a Fő téren élő koncert van, ami nagyon felhallatszik a szobába, de szerencsére 9-kor véget ért a dínom-dánom.
Mindkét fürdőszobánk zuhanyzós volt, de az egyikben a zuhanytálca sokkal kisebb volt. Itt nem lehetett úgy zuhanyozni, hogy utána ne ússzon az egész fürdőszoba a kifolyó víztől.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:Átlagos
Szolgáltatások:
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló
Hotel Írottkő K?szeg - Medence/kertHotel Írottkő K?szeg - SzobákHotel Írottkő K?szeg - SzobákHotel Írottkő K?szeg - SzobákHotel Írottkő K?szeg - SzobákHotel Írottkő K?szeg - SzobákHotel Írottkő K?szeg - SzobákHotel Írottkő K?szeg - BelsőHotel Írottkő K?szeg - BelsőHotel Írottkő K?szeg - BelsőHotel Írottkő K?szeg - BelsőHotel Írottkő K?szeg - BelsőHotel Írottkő K?szeg - BelsőHotel Írottkő K?szeg - Külső képHotel Írottkő K?szeg - BelsőHotel Írottkő K?szeg - Külső képHotel Írottkő K?szeg - Külső képHotel Írottkő K?szeg - BelsőHotel Írottkő K?szeg - BelsőHotel Írottkő K?szeg - BelsőHotel Írottkő K?szeg - WellnessHotel Írottkő K?szeg - WellnessHotel Írottkő K?szeg - WellnessHotel Írottkő K?szeg - WellnessHotel Írottkő K?szeg - WellnessHotel Írottkő K?szeg - Külső képHotel Írottkő K?szeg - BelsőHotel Írottkő K?szeg - Szobák

Hotel Írottkő további értékelései

2024.03.24a párjával
A portán és az étkezdében sok értékes emberrel találkoztunk, akik nemcsak segitettek mindenben, hanem meghallgatták véleményünket és örömeiket kifejezték pl.ha tetszett számunkra a svédasztalos reggeli-vacsora választéka és minősége. A humán erőforrás szerintünk a Hotel legnagyobb erőssége, így...
2024.03.20a párjával
Belépéskor a hatalmas aulában festménykiállítás fogadott minket. Kényelmes kis szobát kaptunk, kényelmes, széles ággyal. A reggeli és a vacsora bőséges volt mennyiséget és választékot tekintve is. Egy nagyobb medencének örültünk volna még, de a környéken tett kirándulások után megfelelő /és...
2024.03.17a párjával
Ár-érték arányban nagyon kedvező volt a szállás. A design szoba tiszta és kényelmes volt, tetszett a kőszegi matrica a falon, az ágy kényelmes volt, a tv lehetett volna picit nagyobb. A személyzet kedves volt és segítő kész. A wellnes részleg is tökéletes, egy medencével még tökéletesebb lenne....

A Hotel Írottkő legnépszerűbb csomagjai

Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál (min. 3 éj)
Senior pihenés az Alpok lábánál
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg - Illatos kisvárosi tavasz (min. 2 éj)
Illatos kisvárosi tavasz
2024.06.21-ig