irkadon: Csak szuperlatívuszban beszélhetek róla! - Káli Art Inn Hotel Köveskál

Káli Art Inn Hotel Köveskál értékelése
1. helyezett az 5 köveskáli szállás közül

Csak szuperlatívuszban beszélhetek róla!

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Néhány hónapja egy hosszú hétvégét töltöttem itt. (a Káli Art Inn nemcsak étterem, hanem panzió is)
Rendkívül érdekes, szinte izgalmas vidéki hangulatú szállást kaptunk. Kétszer vacsoráztunk ill. reggeliztünk.
Életemben nem ettem ilyen izgalmas, finom, jól eltalált ételeket.
Így aztán a testvéremnek is vettem ajándékba egy hétvégét erre a helyre. Ők már nem voltak annyira elájulva, mint én, de nekik is nagyon tetszett. Nem olcsó hely, de élmény a javából.
Ha időm és pénztárcám is megengedi, újra eljövök. Csak ajánlani tudom másoknak is. (miután csak dicséretet zengtem, meg kell jegyeznem, a tulajdonost nem ismerem, nem barátom, nem rokonom)

Szeretnéd követni irkadon felhasználót?    Igen

8274 Köveskál
Fő út 8.

2018. június 22.
Ha valaki csendre, nyugalomra és rendezett körülményekre vágyik, nos ő válassza bátran a Káli art inn szálláshelyet. Igaz anyagi háttér sem árt hozzá... Viszont mindent a harmónia a gondosság és az ötletesség ural. Nincsenek elromlott csapok, "elnézést most... nem üzemel" helyzetek nincs palánk...