Káli Art Inn Hotel Köveskál ★★★★

Wellness csomagok Köveskál városában

Káli Art Inn Hotel Köveskál vélemények

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Néhány hónapja egy hosszú hétvégét töltöttem itt. (a Káli Art Inn nemcsak étterem, hanem panzió is)
Rendkívül érdekes, szinte izgalmas vidéki hangulatú szállást kaptunk. Kétszer vacsoráztunk ill. reggeliztünk. Életemben nem ettem ilyen izgalmas, finom, jól eltalált ételeket. Így aztán a testvéremnek is vettem ajándékba egy hétvégét erre a helyre.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Ha valaki csendre, nyugalomra és rendezett körülményekre vágyik, nos ő válassza bátran a Káli art inn szálláshelyet. Igaz anyagi háttér sem árt hozzá. . . Viszont mindent a harmónia a gondosság és az ötletesség ural. Nincsenek elromlott csapok, "elnézést most. . . nem üzemel" helyzetek nincs palánk mögé rejtett komposzt a kert végében.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 4.
Ajándékba kaptuk a lehetőséget, hogy itt szálljunk meg. Először kicsit idegenkedtem a helytől, mert a megérkezésünk után nem találtuk a recepciót. De utána egy fantasztikus, pihentető, nyugodt napot töltöttünk ott. A hely gyönyörű a személyzet kifogástalan és az ott tevékenykedő két tulajdonos kedves és barátságos. Mindenki mosolyog.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 11.
Spontán töltöttünk el egy hétvégét a Káli medencében. A napsütéses november hívta a vendégeket, és mi jöttünk. Mi itt nem csalódtunk. Egy kitérőt szeretnék tenni, mielőtt folytatnám, milyen kellemes későőszi kvártélyt kaptunk itt. Álltalánoságban a Káli medencei szállásadók nem hagyták magukat az évszak meglepetésétől zavarni.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 19.
A hotel, elhelyezkedés, tisztaság tökéletesen rendben volt. A tulajdonos személyesen is jelen volt, érdeklődött hogy minden rendben van-e. Ez nagyon szimpatikus volt. A reggeli finom házi dolgokból volt összeállítva, párom ételallergiáját is igyekeztek figyelembe venni. Sütöttek neki kenyeret, és ihatott mandula tejet.

Aurora Vendégház
Orwa Apartman II.
Zalakaros
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Bötös Villa

Szállodák Köveskál környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

KöveskálX