Platán Gyorsétkezde Lábatlan

Öreg Halász Étterem és Fogadó Tát

Platán Gyorsétkezde Lábatlan vélemények

2055
Átlagos 2023. március 2.egyedül járt itt
Nem tudom, jót olvastam itt róla. Tudatosan mentem oda. Ööö. . . nos, elég igénytelen egy hely. Feltételezem, hogy ilyen országúti dolgozóknak van, teherautósofőröknek, rakodóknak, van menü, le is lehet ülni, még valamilyen szinten talán meg is próbálják vonzóvá tenni. Nem akartam menüt kérni, van étlap, abból is lehet.
Platán Gyorsétkezde Lábatlan - Étlap/itallapPlatán Gyorsétkezde Lábatlan - EgyébPlatán Gyorsétkezde Lábatlan - Étel/italPlatán Gyorsétkezde Lábatlan - Étlap/itallapPlatán Gyorsétkezde Lábatlan - BelsőPlatán Gyorsétkezde Lábatlan - Külső képPlatán Gyorsétkezde Lábatlan - Külső képPlatán Gyorsétkezde Lábatlan - BelsőPlatán Gyorsétkezde Lábatlan - Étlap/itallap
1947
2023. február 27.a párjával járt itt
Újra itt ebédeltünk. A menü, raguleves volt, töltött karaj tésztasalátával és persze most is elkezdtem már falatozni mielőtt fotóztam volna, mentségemre, éhes voltam már. A leves jó adag, sűrű, tele minden jóval, finom volt. A 2. fogás is teljesen jó volt. Azért jöttünk ide, mert itt percek alatt megkaptuk a jó ízű és bőséges ebédet, szolíd áron, bár a kedvesség nem erősségük.
Platán Gyorsétkezde Lábatlan - EgyébPlatán Gyorsétkezde Lábatlan - EgyébPlatán Gyorsétkezde Lábatlan - EgyébPlatán Gyorsétkezde Lábatlan - EgyébPlatán Gyorsétkezde Lábatlan - EgyébPlatán Gyorsétkezde Lábatlan - EgyébPlatán Gyorsétkezde Lábatlan - Egyéb
1947
2020. január 6.barátokkal járt itt
Túra után barátainkkal tértünk be úgy 15 óra után eléggé éhesen. Többféle menüből is lehetett választani, volt kedvünkre való így mindegyikünk ezt rendelt. Hamar megkaptuk az ételeket melyek ízletesek voltak. A leves és a második is bőséges volt így jól laktunk.