Benei templomrom Ladánybene

Így is ismerheted: Árpád-kori templom rom
városi Templom közül
Templom
Benei templomrom Ladánybene
Benei templomrom LadánybeneBenei templomrom Ladánybene
Benei templomrom LadánybeneBenei templomrom Ladánybene

Benei templomrom Ladánybene bemutatkozása

A templomrom valószínűsíthetően az Árpád-korból származik.

Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
2025.07.31-ig
Geréby Kúria Lajosmizse
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Benei templomrom Ladánybene vélemények

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 686 városban járt márFelfedező - 2247 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43146 feltöltött kép
Kihagyható 2023. február 13.a párjával járt itt
Ki vagyok hegyezve az országjárós meglepetésekre, örvendek, ha meglátok egy táblát, hogy ilyen rom erre, olyan rom arra. . . a templomromok meg különösen misztikus dolgok. Szóval, amikor megláttam, hogy ez arra van, már kanyarítottam is kifelé a lovakat, csaptam közéjük, meg sem álltunk a határig.
Benei templomrom Ladánybene - Külső képBenei templomrom Ladánybene - Külső képBenei templomrom Ladánybene - Külső képBenei templomrom Ladánybene - Külső képBenei templomrom Ladánybene - EgyébBenei templomrom Ladánybene - Külső képBenei templomrom Ladánybene - EgyébBenei templomrom Ladánybene - EgyébBenei templomrom Ladánybene - Egyéb