Gréti Wellness & Gyógypanzió Leányfalu

2016 Leányfalu, Móricz Zs. út 133.

Gréti Wellness & Gyógypanzió Leányfalu a térképen

Szállások Leányfalu városában
Wellness csomagok Leányfalu városában

Gréti Wellness & Gyógypanzió Leányfalu vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Csodálatos 2 éjszakát töltöttünk itt kamasz lányunkkal. Egy kis kényeztetésre ,pihenésre vâgytunk a nagy karácsonyi hajrá után. A tulajdonos kedvessége,az ételek választéka minősége,a wellness részleg és a kiszolgálás messze felűlmúlta a várakozásainkat. Az egész hotel atmoszférája szívemet melengette. Mindenféleképpen visszatérūnk.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 16.
Hangulatosan kialakított parkban kilátóhelyekkel, kellemes wellnessrészleggel, finom ételekkel, kedves személyzettel, Duna part közelséggel. Nagyon jól éreztük magunkat, amit még egy gyönyörű, nagyon barátságos újfundlandi kutya is fokozott.
Igazi pihenés volt, úszással, szaunával, nagy sétákkal a parti csendes gyalogúton.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 13. - 5 látogató hasznosnak vélte
Egy többszintes komplexum, ahol nagyjából minden van, ami az ellazuláshoz kell. Belső 10m úszómedence nyugágyakkal, este hangulatvilágítással, rögtön mellette finnszauna, és egy külön kis szobában modern infrakabin. Itt volt a masszázságy is: hát- és talpmasszázs a csomag része volt, amit vettünk. Előre készített törülközők, kancsó hideg víz kirakva, minden.

Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-4 éjszaka 22.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, gyertyafényes fürdőzéssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.910,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Panni Pihenőház
Érvényes: 2021.12.03-ig

Szállodák Leányfalu környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Legjobb ár (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)