Rózsakert Étterem Lenti

3. helyezett a 8 lenti étterem közül
307. helyezett Nyugat Dunántúlon - 697 étterem közül

Rózsakert Étterem Lenti vélemények

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 24.
Átutazóban voltunk Lentiben. Ebédelni álltunk meg. 2 óra körül értünk az étteremhez. Nagyom rugalmasan ment minden. Rendeltünk,az ételre nem kellet sokat várni,finom volt minden. Meg voltunk elégedve úgy a kiszolgálással,mind az étellel. Ha arra járunk még biztosan betérünk ide. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

2017. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15.
Tengerparti nyaralásról hazafelé álltunk meg Lentiben az előre megrendelt vacsorát elfogyasztani. Nagyon szeretem a tenger gyümölcseit, volt is részünk benne egész héten. De jól esett már egy kis hazai íz. Kétféle gulyásból választhattunk, a klasszikus és a csülkös babgulyás közül én az utóbbit választottam.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Valódi tájjellegű ételre vágytunk, s mivel itt szerepelt az étlapon, ezért választottuk ezt a helyet. Ebéd utáni időszakban érkeztünk, egy három fős németül beszélő társaságon kívül mi voltunk az egyetlen vendég a párommal. A személyzet a pult környékén téblábolt, senki nem jött az asztalunkhoz, ami ráadásul bár tiszta volt, de tele morzsával.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén szeptemberben töltöttünk másodszor egy hetet Lentiben férjemmel, de a Rózsakert étteremben csak először jártunk. Az étterem tiszta, hangulatos külföldiek által is látogatott. Az tetszett, hogy tájjellegű ételek is szerepelnek az étlapon, pl. vadhús és dödölle is. Szerettük volna megkóstolni ezt a kettőt együtt, de sajnos vadhúsból készült étel éppen nem volt.

Legnépszerűbb csomagok Lentiben és környékén
Hotel Zéta
Lenti
2021.05.21. - 2021.05.23.
Csinyálóház
Velemér
5 nap/4 éjszaka 12.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.13. - 2021.11.10.
Mese Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.000,- Ft/fő/éj között: önellátással, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2022.12.31.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 19.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2021.06.01. - 2021.06.30.

Szállodák Lenti környékén
Hotel Vital Lenti
Hotel Forrás Zalakaros Lenti
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Aquatherm Hotel Lenti
A Hotel Aquatherm, Zalakaros egyik barátságos háromcsillagos szállodája, a...
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
Zalakarosi nyár (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 3 éj)

Rózsakert Étterem LentiX