Jó
2018. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. április 1.Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Ajánlom a helyet másoknak is!
A márciusi hosszú hétvége után 3 éjszakát töltöttünk a szállodában. A szoba tiszta, világos, modern. Az ágyak kényelmesek, de sajnos nincs franciaágyas szoba, és fedőmatraccal sem egyesítették a két ágyat, ami zavaró volt. Szőnyegpadló helyett parketta hatású műanyag burkolat volt a szobában, ami minden szöszmöszt összegyűjtött, így naponta kellett takarítást kérnünk.
Az étkezés átlagos, a 4*-tól kicsit elmaradt. A reggeli mindíg ugyanaz még annyit sem variáltak, hogy egyik nap debreceni, másik nap virsli. Semmi helyi étel. Az előző napi maradékok látványosan jelentek meg a pulton (természetesen újragondolva), még akkor is, ha már előző nap sem volt valami bíztató (pl. paprikás lisztben sült hekk darabok, amelyek már este is szárazak voltak) Ettől függetlenül találtunk megfelelő ételeketet, a személyzet kedves és figyelmes volt.
A wellness. A szálloda rendelkezik egy saját wellness részleggel a 4. emeleten, ami nagyon jó ötlet lenne a gyönyörű a kilátás miatt. Sajnos a medence csak 1 méter mély, max ücsörögni lehet benne. Az egész tulajdonképpen egy szaunavilág egy pihenő medencével, mégsem felel meg maradéktalanul ennek sem. Csak két zuhanyzó van, nincs élményzuhany, jégkút, vagy merülőmedence, nem önthetsz fel magadnak, mert ezt csak az ott ülő alkalmazott teheti meg.
A gyógyfördőbe a szállodából zárt folyosón lehet átenni. A fürdő minden szolgáltatását korlátlanul lehet használni, kivéve a szaunavilágot, ahová napi 1000 Ft a belépő, amvel 2x lehet belépni. Nem értem, miért nem lehet ez is a szolgáltatás része, ha az ember befizet egy ilyen hétvégére (nem az összeg miatt, hanem külön turtúra rátetetni az órára ha mégis bemennél. Rádaásul a szaunavilágban ittt sincs merülőmedence se jégkút, így ha valaki szaunázás után vízben szeretne lazulni, ki kell jönnie. És itt sem öthetsz fel magadnak...
Kicsit átgondolatlannak érezük a dolgot, de lehet, hogy az osztrák/német nyugdíjasoknak (tele volt velük a szálloda) ez tökéletesen megfelel.
Összességében jól éreztük magunkat a környék gyönyörű.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:![]()
Tisztaság:![]()
Ár / érték arány:![]()
Kényelem:![]()
Szolgáltatások:![]()
Étkezés:![]()
Elhelyezkedés:![]()
Thermal Hotel Balance további értékelései
2026.05.22a párjával
Jó
![]()
Harmadszor voltunk ott. Az első kiváló volt minden. Másodiknál nem tetszett hogy olyan szobát kaptunk ahol egy ajtó válasz el a szomszéd szobától. ezt akkor szóvá tetük. Harmadjára szintén olyan szobát kaptunk. Ha értesítenek erről, meggondoltuk volna a foglalást. Egyébként e problémát leszámítva...
2026.04.03a párjával
Jó
![]()
Tisztaság volt mindenütt, remek a konyha, viszont a szoba amit kaptunk borzalmas. Az első emeleten a fürdő átjárónál volt a szoba, vizes papucsok cuppogása, hangos beszélgetés. A legfőbb hibája a szobának, hogy amikor az emeleten felettünk lehúzták a wc-t, az ott csobogott az előszoba álmenyezet...
2026.03.13a párjával
Kiváló
![]()
Minden nagyon tetszett, igazán jól éreztük magunkat. A személyzet kedves és segítőkész volt. A szoba és a fürdőszoba csendes, tiszta és jól felszerelt. Külön tetszett a szobában a kellemes hőmérséklet, a nagy képernyős TV sok csatornával, a wifi, valamint a ruhaszárító és a bekészített szűrt víz,...
A Thermal Hotel Balance legnépszerűbb csomagjai
Senior hétköznapok fürdőbelépővel (1 éjtől)
113.040 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Balance napok, fürdőbelépővel
118.440 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Október 23.
216.360 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Augusztus 20.
245.160 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Napi árak fürdőbelépővel (1 éjtől)
72.380 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
97.357 Ft / 2 fő / 2 éjtől csodás félpanzióval
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
82.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől kiváló félpanzióval
86.632 Ft / 2 fő / 2 éjtől kiváló félpanzióval