Borkalaci: Nagyon szuper hely,ajánlom Barátaimnak is! - Thermal Hotel Balance Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése
1. helyezett a 18 lenti szállás közül

Nagyon szuper hely,ajánlom Barátaimnak is!

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 6.
Mindenben maximális a Hotel.Nagyon szép és korszerű és csodálatos.Nagyon jól éreztük magunkat,szinte elszállt az a pár nap.A személyzet is nagyon kedves és udvarias volt.Mindent köszönünk!

Szeretnéd követni Borkalaci felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Balance Lenti
8960 Lenti
Táncsics Mihály u. 8.

2019. november 19.
Már másodszor voltunk a Balance Hotelban, de ismét nagyon jól éreztük magunkat. Férjemmel és szüleimmel töltöttünk itt 2 éjszakát két egymás melletti, összenyíló, tágas, kényelmes szobában. A szálloda wellness részlege is nagyon jó, de a termál és élményfürdő minden igényt kielégít. A...

2019. szeptember 13.
Három éjszakát töltöttünk a szállodában a 7 éves unokánkkal. A szoba modern,tágas,tiszta. Kifejezetten csendes, ami nagyon jó ahhoz képest,hogy telt ház volt a szállodában. Jók voltak a gyerekeknek szervezett programok a szálloda udvarán, nagyon kedves volt az animátor hölgy! A személyzet...

2019. szeptember 10.
Új, elegáns szálloda, kényelmes nagy méretű szobával, erkéllyel, fürdőszobával, belső udvarral, őrzött parkolóval. Mindennap takarítják. (Megjegyzés a törölközőt nem cserélték, pedig ledobtam egyet a padlóra)Halk zene szól, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész, minden a vendég kényelmét...

Thermal Hotel Balance, Lenti kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 24.950 - 27.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, teljes panzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020-08-03 - 2021-06-30
 - Balance Vakáció
6 nap/5 éjszaka 21.105 - 22.905,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, üdvözlő itallal, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-30 - 2020-08-30
 - Augusztus 20.
2 nap/1 éjszaka 27.450,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-19 - 2020-08-23