Borkalaci: Nagyon szuper hely,ajánlom Barátaimnak is! - Thermal Hotel Balance Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése
1. helyezett a 19 lenti szállás közül

Nagyon szuper hely,ajánlom Barátaimnak is!

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 6.
Mindenben maximális a Hotel.Nagyon szép és korszerű és csodálatos.Nagyon jól éreztük magunkat,szinte elszállt az a pár nap.A személyzet is nagyon kedves és udvarias volt.Mindent köszönünk!

Szeretnéd követni Borkalaci felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Balance Lenti
8960 Lenti
Táncsics Mihály u. 8.

2020. október 29.
Csodás környezetben, szép, óriási park által övezett fürdőben lubickolhattunk. A szálloda személyzete nagyon udvarias, barátságos és segítőkész volt, a szobák szépek és tiszták. Az éttermi ellátás is bőséges, minden igényt kielégítő, sokféle finomságot fogyaszthattunk. Remekül éreztük magunkat,...

2020. szeptember 20.
3 éjszakát töltöttünk itt. Csak a maximális pontot tudom adni. Nagy tisztaság, a szállodában, és a gyógyfürdőben is. Apró figyelmesség a szálloda részéről, amikor egy tortával meglepték a feleségem szülinapja alkalmából. Kedves udvarias személyzet. Nagyon finom ételek. Biztos, hogy visszatérünk.

2019. november 19.
Már másodszor voltunk a Balance Hotelban, de ismét nagyon jól éreztük magunkat. Férjemmel és szüleimmel töltöttünk itt 2 éjszakát két egymás melletti, összenyíló, tágas, kényelmes szobában. A szálloda wellness részlege is nagyon jó, de a termál és élményfürdő minden igényt kielégít. A...

Thermal Hotel Balance, Lenti kiemelt csomagajánlatai
 - Senior hétköznapok
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, aqua fitness és senior torna lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-05-21 - 2021-12-23
 - Balance napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.450 - 21.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-05-21 - 2021-12-24
 - Balance Vakáció
6 nap/5 éjszaka 17.450 - 23.805,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, üdvözlő itallal, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-06-28 - 2021-09-05