Kopinyugger: Csodás őszi pihenés. - Thermal Hotel Balance Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése
1. helyezett a 19 lenti szállás közül

Csodás őszi pihenés.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 20.
3 éjszakát töltöttünk itt. Csak a maximális pontot tudom adni. Nagy tisztaság, a szállodában, és a gyógyfürdőben is. Apró figyelmesség a szálloda részéről, amikor egy tortával meglepték a feleségem szülinapja alkalmából. Kedves udvarias személyzet. Nagyon finom ételek. Biztos, hogy visszatérünk.

Szeretnéd követni Kopinyugger felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Balance Lenti
8960 Lenti
Táncsics Mihály u. 8.

2020. július 6.
Mindenben maximális a Hotel.Nagyon szép és korszerű és csodálatos.Nagyon jól éreztük magunkat,szinte elszállt az a pár nap.A személyzet is nagyon kedves és udvarias volt.Mindent köszönünk!

2019. november 19.
Már másodszor voltunk a Balance Hotelban, de ismét nagyon jól éreztük magunkat. Férjemmel és szüleimmel töltöttünk itt 2 éjszakát két egymás melletti, összenyíló, tágas, kényelmes szobában. A szálloda wellness részlege is nagyon jó, de a termál és élményfürdő minden igényt kielégít. A...

2019. szeptember 13.
Három éjszakát töltöttünk a szállodában a 7 éves unokánkkal. A szoba modern,tágas,tiszta. Kifejezetten csendes, ami nagyon jó ahhoz képest,hogy telt ház volt a szállodában. Jók voltak a gyerekeknek szervezett programok a szálloda udvarán, nagyon kedves volt az animátor hölgy! A személyzet...

Thermal Hotel Balance, Lenti kiemelt csomagajánlatai
 - Balance napok
3 nap/2 éjszaka 12.490 - 28.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-28 - 2021-06-30
 - Karácsony (min. 1 éj)
2 nap/1 éjszaka 27.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27
 - Senior hétköznapok
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.175,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, aqua fitness és senior torna lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-28 - 2020-11-29