Létai Levendulás Létavértes

városi Egyéb látványosság közül
Egyéb látványosság
Létai Levendulás Létavértes

Létai Levendulás Létavértes bemutatkozása

Hazánk keleti régiója is büszkélkedhet egy kedves levendulással, ami Létavértes határában található. Az egykor szőlőkkel beültetett ültetvényen ma 12-13 ezer levendula nő, a másfél hektárnyi terület minden nyáron virágba borul. Az angol és francia fajtákat lila és fehér színben is ültették, így színpompás virágokat szedhet az, aki az előre meghirdetett hétvégeken ellátogat a családi gazdaságba.

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen - Élmények Erdőspusztán
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Létai Levendulás Létavértes vélemények

Kihagyhatatlan 2023. június 26.barátokkal járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom, azt szeretetet és hozzáállást, ahogy a kert gazdái nevelik a levendulákat.