Jam : Családias kis hely a kerek erdő közepén.... - Jávorkút Étterem & Panzió Lillafüred

Családias kis hely a kerek erdő közepén....

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 21. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Teljesen véletlenül kanyarodtunk a jávorkúti étterembe és a forráshoz.Lenyűgözött a táj és a hely szépsége minket. Újmassáról az őskohótól visszafelé egy kis hegyi úton találtunk erre az érintetlen helyre.Csodás volt a friss vizű forrás vize,én ezt ittam az ízletes ebédem mellé.A felszolgáló hölgy nagyon kedvesen nem tukmálta ránk a cukros üdítőt. Az étel gyorsan elkészült és hihetetlenül finom volt! Az ára is nagyon baráti a helynek, olyan volt ez a találkozásunk az étteremmel,mint a mesében.:-) Pont ilyenre vágytunk mindig is. Ha már itt voltunk,akkor az étkezésen kívül túráztunk is egy kicsit és megnéztük a panziót is,mert nagyon kellemes helynek tűnik. Szívesen eltöltenénk itt pár napot, ugyan net nincs és tv programból is alig pár, de pihenni biztosan jót lehet itt a kerek erdő közepén.:-)Legközelebb ezt is kipróbáljuk.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: