Alexandra79: Felfrissülés, pihenés egészséges környezetben - Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése
1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Felfrissülés, pihenés egészséges környezetben

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Legfőképpen a hotel nyújtotta csodálatos panoráma, a sok-sok program tetszett. Az Önöknél töltött idő kevésnek bizonyult ahhoz, hogy minden programban részt vehessünk, a lehetőségeket kihasználhassuk, de reméljük, hogy legalább egyszer még a vendégeik lehetünk.

Étkezés:

Szeretnéd követni Alexandra79 felhasználót?    Igen

2018. szeptember 1. - Hunguest Hotel Palota válasza Alexandra79 értékelésére:
Kedves Vendégünk! Örülünk, hogy Lillafüredet választották pihenésük helyszínéül! Érdemes a környék szépségét minden évszakban felfedezni aktuális programajánlatainkkal fűszerezve! Visszavárjuk Önöket mihamarabb egy hosszabb pihenésre! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató
Ivacs Lajos (Hunguest Hotel Palota)
Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred
Erzsébet sétány 1.

2020. március 28.
A helyszín remek, a szabadban tölteni az időt ideális. Apróságokra több gondot fordíthatnának (pl. a szobánkban a teraszajtó zárhatósága erősen kérdéses. Egy nagyobb szélben nem biztos, hogy nyugodtan alszik az ember.) Az ételek minősége alacsonyabb színvonalúak, mint a szálloda maga.

2020. március 10.
Gyönyörű, tiszta épület és mindenki kedves. A wellness tiszta kellemes volt a víz, a szaunák mindig elérhetőek voltak. Az étteremben az élőzene nagyon jó és kellemes. A ételekből nehéz volt választani egyik finomabb volt mint a másik. Ha lesz idő szeretnénk a családostól újból elmenni és...

2020. január 13.
A személyzet és a kiszolgálás rendben volt. Viszont a szobában nagyon meleg volt, illetve a fittness teremben a futógép nem működött és erről a recepció sem tudott

Hunguest Hotel Palota, Lillafüred kiemelt csomagajánlatai
 - Szuper Palota napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-25 - 2021-01-03
 - Napi ár
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-25 - 2021-01-03
 - Augusztus 20. (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 24.637,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-19 - 2020-08-23