K. TÜNDE: Egy kellemes hét a Hotel Palotában! - Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése
1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Egy kellemes hét a Hotel Palotában!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
A Hotel Palota nagyon jó választásnak bizonyult számunkra! Sok-sok évvel ezelőtt nyaraltunk már Lillafüreden és mikor a Palota Hotel körül sétáltunk, impozáns küllemével megragadott minket, így akkor sajnáltuk, hogy nem ott foglaltunk szállást! Most itt, ebben a gyönyörű, nyugodt, hangulatos környezetben (kívül-belül) töltöttünk el egy csodás hetet!Finom, változatos ételek, bőséges kínálat, élő zene a reggelinél és a vacsoránál is, udvarias személyzet, tisztaság! Szóval, csak ajánlani tudom mindenkinek!

Étkezés:

Szeretnéd követni K. TÜNDE felhasználót?    Igen

2018. szeptember 7. - Hunguest Hotel Palota válasza K. TÜNDE értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül! Mindig öröm számunkra vendégeink jószívű ajánlásait és kedves szavait olvasni! Reméljük, mihamarabb újra vendégeinkként köszönthetjük Önöket a mesés kastélyszállodánkban! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató
Ivacs Lajos (Hunguest Hotel Palota)
Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred
Erzsébet sétány 1.

2020. március 28.
A helyszín remek, a szabadban tölteni az időt ideális. Apróságokra több gondot fordíthatnának (pl. a szobánkban a teraszajtó zárhatósága erősen kérdéses. Egy nagyobb szélben nem biztos, hogy nyugodtan alszik az ember.) Az ételek minősége alacsonyabb színvonalúak, mint a szálloda maga.

2020. március 10.
Gyönyörű, tiszta épület és mindenki kedves. A wellness tiszta kellemes volt a víz, a szaunák mindig elérhetőek voltak. Az étteremben az élőzene nagyon jó és kellemes. A ételekből nehéz volt választani egyik finomabb volt mint a másik. Ha lesz idő szeretnénk a családostól újból elmenni és...

2020. január 13.
A személyzet és a kiszolgálás rendben volt. Viszont a szobában nagyon meleg volt, illetve a fittness teremben a futógép nem működött és erről a recepció sem tudott

Hunguest Hotel Palota, Lillafüred kiemelt csomagajánlatai
 - Szuper Palota napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-25 - 2021-01-03
 - Napi ár
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-25 - 2021-01-03
 - Augusztus 20. (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 24.637,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-19 - 2020-08-23