Molnár Oskar: Remek húsvet - Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése
1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Remek húsvet

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Minden nagyon jó volt,kiválo szoba,nagyon szép környék és sok látnivaló,
legjobb élmény a konyha finom, izletes és nagy választék.

Köszönöm az egész család nevibe.

Szeretnéd követni Molnár Oskar felhasználót?    Igen

2019. június 3. - Hunguest Hotel Palota válasza Molnár Oskar értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük a kedves szavakat és igazán örülünk, hogy gasztronómiánk a szívükbe lopta magát.
Visszavárjuk Önöket a jövőben is további élményekkel, programokkal és finom falatokkal a Hunguest Hotel Palotában!
Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató
Ivacs Lajos (Hunguest Hotel Palota)
Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred
Erzsébet sétány 1.

2020. január 13.
A személyzet és a kiszolgálás rendben volt. Viszont a szobában nagyon meleg volt, illetve a fittness teremben a futógép nem működött és erről a recepció sem tudott

2020. január 6.
Minden várakozásomat felülmúlt! Fantasztikus kilátás,patyolat tiszta szobák. Kedves mosolygós személyzet. Az ételek fantasztikusak!Hatalmas választékkal. Biztonságos parkolási lehetőség . A wellness részlege kifogástalan.A palotaszálló pedig meseszép!Egyszóval minden adott egy kellemes wellness...

2019. november 11.
A szálloda elvarázsolt hangulattal rendelkezik. Ez nem csak a környezetre, hanem a hotel belső megjelenésére is vonatkozik. A konyha kifogástalan, a személyzet pedig nagyon kedves. A Wellness nem túl nagy és rendkívül zsúfolt, ha sokan vannak.

Hunguest Hotel Palota, Lillafüred kiemelt csomagajánlatai
 - Szuper Palota napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.273,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-25 - 2020-06-30
 - Napi ár
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 26.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-25 - 2020-06-30
 - Pünkösd (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 38.977,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-05-28 - 2020-06-01