Molnár Oskar: Remek húsvet - Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése
1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Remek húsvet

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Minden nagyon jó volt,kiválo szoba,nagyon szép környék és sok látnivaló,
legjobb élmény a konyha finom, izletes és nagy választék.

Köszönöm az egész család nevibe.

Szeretnéd követni Molnár Oskar felhasználót?    Igen

2019. június 3. - Hunguest Hotel Palota válasza Molnár Oskar értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük a kedves szavakat és igazán örülünk, hogy gasztronómiánk a szívükbe lopta magát.
Visszavárjuk Önöket a jövőben is további élményekkel, programokkal és finom falatokkal a Hunguest Hotel Palotában!
Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató
Ivacs Lajos (Hunguest Hotel Palota)
Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred
Erzsébet sétány 1.

2020. szeptember 16.
Minden megfelelt a 4 csillagnak (hotel) megfelelő várakozásunknak. Az étkek változatosságára sem lehet panasz. A tálalás, a szervíz rendben volt. A minőséggel akadt problémánk (pl. szárazra sütött csirkemell), de ilyen előfordul. Pech, hogy pont egy hozzáértőnek jutott. Húsz éve voltunk egyszer...

2020. augusztus 25.
Szenzációs minden kiszolgálás,szoba ez idáig a legstinvobalasabb ahol jártunk csak ajánlani tudom

2020. július 14.
Megérkezéssünkor, egy nem túl kedves hölgy fogadott minket,aki azt sem kérdezte, hogy jártunk már ezen a helyen, semmilyen programot nem ajánlott, pedig még regisztrálnia sem kellet, mert ezt már mi előre megtettük, gyorsan elmondta merre van a szobánk , és kész.A szobában meleg, fülledt levegő...

Hunguest Hotel Palota, Lillafüred kiemelt csomagajánlatai
 - Szuper Palota napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.873 - 24.416,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-23 - 2020-12-28
 - Lilla négyes (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 16.480 - 21.730,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-23 - 2020-12-22
 - Október 23.
2 nap/1 éjszaka 21.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-22 - 2020-10-26