Molnár Oskar: Remek húsvet - Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése
1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Remek húsvet

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Minden nagyon jó volt,kiválo szoba,nagyon szép környék és sok látnivaló,
legjobb élmény a konyha finom, izletes és nagy választék.

Köszönöm az egész család nevibe.

Szeretnéd követni Molnár Oskar felhasználót?    Igen

2019. június 3. - Hunguest Hotel Palota válasza Molnár Oskar értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük a kedves szavakat és igazán örülünk, hogy gasztronómiánk a szívükbe lopta magát.
Visszavárjuk Önöket a jövőben is további élményekkel, programokkal és finom falatokkal a Hunguest Hotel Palotában!
Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató
Ivacs Lajos (Hunguest Hotel Palota)
Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred
Erzsébet sétány 1.

2020. március 28.
A helyszín remek, a szabadban tölteni az időt ideális. Apróságokra több gondot fordíthatnának (pl. a szobánkban a teraszajtó zárhatósága erősen kérdéses. Egy nagyobb szélben nem biztos, hogy nyugodtan alszik az ember.) Az ételek minősége alacsonyabb színvonalúak, mint a szálloda maga.

2020. március 10.
Gyönyörű, tiszta épület és mindenki kedves. A wellness tiszta kellemes volt a víz, a szaunák mindig elérhetőek voltak. Az étteremben az élőzene nagyon jó és kellemes. A ételekből nehéz volt választani egyik finomabb volt mint a másik. Ha lesz idő szeretnénk a családostól újból elmenni és...

2020. január 13.
A személyzet és a kiszolgálás rendben volt. Viszont a szobában nagyon meleg volt, illetve a fittness teremben a futógép nem működött és erről a recepció sem tudott