Molnár Oskar: Remek húsvet - Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése
1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Remek húsvet

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Minden nagyon jó volt,kiválo szoba,nagyon szép környék és sok látnivaló,
legjobb élmény a konyha finom, izletes és nagy választék.

Köszönöm az egész család nevibe.

Szeretnéd követni Molnár Oskar felhasználót?    Igen

2019. június 3. - Hunguest Hotel Palota válasza Molnár Oskar értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük a kedves szavakat és igazán örülünk, hogy gasztronómiánk a szívükbe lopta magát.
Visszavárjuk Önöket a jövőben is további élményekkel, programokkal és finom falatokkal a Hunguest Hotel Palotában!
Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató
Ivacs Lajos (Hunguest Hotel Palota)
Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred
Erzsébet sétány 1.

2020. október 23.
A Hunguest Hotel Palota fekvése kiváló. Az épület impozáns, a kertje szépen kialakított. Aki megmássza a 60 csigalépcsőt is, a toronyból csodás kilátást élvezhet. A Hámori tó és a környező hegyek látványa életre szóló élmény. A szobák kényelmesek, jól felszereltek. A szálloda nagyon jó hely a...

2020. október 16.
Többször jártunk már férjemmel a Hotel Palotában. Minden alkalommal nagyon jól éreztük magunka. Sajnos most a szobánkban igen kellemetlen szag fogadott . Csatorna szag ,igen erős légfrissítővel keveredve.Szellőztetés sem segített. Kértünk egy másik szobát. Itt már csak csatorna szag volt.

2020. október 5.
Gyönyörű a szálloda, a környezete. Remek volt az ételek minősége, mennyisége, változatos. Kedves segítőkész személyzet. A Wellness rész is nagyon jó volt. Pihentető nyugodt hétvégét töltöttünk el.

Hunguest Hotel Palota, Lillafüred kiemelt csomagajánlatai
 - Szuper Palota napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.873 - 25.798,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-23 - 2020-12-28
 - Lilla négyes (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 16.480 - 22.880,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-23 - 2020-12-22
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 19.850 - 30.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-23 - 2020-12-31