Anita80: Csodálatos hétvége a Hotel Palotában - Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése
1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Csodálatos hétvége a Hotel Palotában

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 3.
A szálloda csodálatos környezetben helyezkedik el. Nagyon sok látnivaló található a környéken. A szálloda kívül-belül nagyon szép. A személyzet udvarias,segítőkész. A wellness szolgáltatással meg voltunk maximálisan elégedve. Gyerekbarát. Csak ajánlani tudom.

Szeretnéd követni Anita80 felhasználót?    Igen

2019. augusztus 22. - Hunguest Hotel Palota válasza Anita80 értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük maximális értékelését és szíves ajánlását. Visszavárjuk Önöket az év további részében is különleges programokkal és lillafüredi élményekkel!
Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató
Ivacs Lajos (Hunguest Hotel Palota)
Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred
Erzsébet sétány 1.

2019. augusztus 21.
Sajnos csak rövid időt töltöttünk ebben a gyönyörű környezetben található patinás szállodában. Kiváló volt az ellátás. Az ételek finomak voltak, bő volt a választék. A színvonalas élő zene kellemes meglepetés volt. Gyönyörű a park, az épület. Felmentünk a toronyba is. Megérte! A kilátás...

2019. augusztus 21.
Tökéletes volt minden , egyetlen aprócska megjegyzés, hogy azokban a szobákban, ahol nincs erkély, nyári időszakban nem igazán lehet megszárítani a fürdőruhákat és a törölközőket. De imádtam minden percét. A személyzet roppant előzékeny és kedves, a konyha inkább hat csillag, mint öt. A telt ház...

2019. július 16.
Régi, patinás békebeli szálló,a mai kornak megfelelő kényelmi felszereltséggel, méltó hírnevéhez. Gyönyörű környezet, remek fekvés. Érdemes felmenni a toronyba és megnézni a szálló történeti kiállítást, no meg a kilátást. Profi személyzet, kedves családias hangulat a nagy méretek dacára.

Hunguest Hotel Palota, Lillafüred kiemelt csomagajánlatai
 - Szuper Palota napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.338 - 21.888,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-01 - 2019-12-28
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 22.750 - 25.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-12-12 - 2019-12-28
 - Lilla négyes (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 18.200 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-10-05 - 2019-12-28