Times: Lillafüredi aktív pihenés - Hunguest Hotel Palota Lillafüred

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Lillafüredi aktív pihenés

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon szép környezetben, remek programokkal, melyekre kedvezményes belépők is kaphatók a recepción. Udvarias kiszolgálás, finom és különleges ételek, előzékenység és tisztaság. A szobák kicsit szűkösek, ha pótágy is szükséges.

Szeretnéd követni Times felhasználót?    Igen

2019. augusztus 22. - Hunguest Hotel Palota válasza Times értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották. Legközelebbi látogatásuk alkalmával ajánljuk tágas lakosztályainkat, ahol a két légtérben kényelmesen elférnek családos vendégeink. Sok szeretettel visszavárjuk Önöket a gyönyörű Lillafüreden!
Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató
Ivacs Lajos (Hunguest Hotel Palota)
Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred
Erzsébet sétány 1.

2019. augusztus 21.
Sajnos csak rövid időt töltöttünk ebben a gyönyörű környezetben található patinás szállodában. Kiváló volt az ellátás. Az ételek finomak voltak, bő volt a választék. A színvonalas élő zene kellemes meglepetés volt. Gyönyörű a park, az épület. Felmentünk a toronyba is. Megérte! A kilátás...

2019. augusztus 21.
Tökéletes volt minden , egyetlen aprócska megjegyzés, hogy azokban a szobákban, ahol nincs erkély, nyári időszakban nem igazán lehet megszárítani a fürdőruhákat és a törölközőket. De imádtam minden percét. A személyzet roppant előzékeny és kedves, a konyha inkább hat csillag, mint öt. A telt ház...

2019. július 16.
Régi, patinás békebeli szálló,a mai kornak megfelelő kényelmi felszereltséggel, méltó hírnevéhez. Gyönyörű környezet, remek fekvés. Érdemes felmenni a toronyba és megnézni a szálló történeti kiállítást, no meg a kilátást. Profi személyzet, kedves családias hangulat a nagy méretek dacára.

Hunguest Hotel Palota, Lillafüred kiemelt csomagajánlatai
 - Szuper Palota napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.338 - 21.888,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-01 - 2019-12-28
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 22.750 - 23.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-12-12 - 2019-12-28
 - Lilla négyes (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 18.200 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-10-05 - 2019-12-28