Tibigyuszi: Kényeztető pihenés a természeti csodák birodalmában, a ... - Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése
1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Kényeztető pihenés a természeti csodák birodalmában, a Hotel Palotában

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Sajnos csak rövid időt töltöttünk ebben a gyönyörű környezetben található patinás szállodában.
Kiváló volt az ellátás. Az ételek finomak voltak, bő volt a választék. A színvonalas élő zene kellemes meglepetés volt. Gyönyörű a park, az épület. Felmentünk a toronyba is. Megérte! A kilátás gyönyörű.
A wellness részleggel kicsit elégedetlen voltam. Változatosabb élményekre számítottam.
Remek ötlet az elektromos kisbuszos szállítás a libegőhöz, közvetlen, tájékozott sofőrrel.
Örülök, hogy ezt a helyet választottuk kikapcsolódásunk célpontjául.

Személyzet:

Szeretnéd követni Tibigyuszi felhasználót?    Igen

2019. szeptember 27. - Hunguest Hotel Palota válasza Tibigyuszi értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Számunkra is nagy élmény vendégeink örömteli sorait olvasni, nagyon köszönjük, hogy megosztották velünk. Lillafüred minden évszakban ezernyi élményt és programlehetőséget kínál, érdemes felfedezni, megismerni valamennyit! Sok szeretettel visszavárjuk Lillafüreden! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató
Ivacs Lajos (Hunguest Hotel Palota)
Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred
Erzsébet sétány 1.

2019. október 1.
Az ételek minősége és milyensége sokat romlott az elmúlt évekhez képest, nem volt igazán olyan étel amire azt mondjuk, juj ez nagyon finom volt. Két alkalommal voltunk már ez előtt is itt és akkor mindig volt ilyen. A választék is rosszabb volt mint régebben, pl nagyon hiányzott reggel a sült...

2019. szeptember 22.
Csodálatos környezet, nagyon kedves személyzet. Wellness rész valóban a pihenést szolgálja, tiszta, sokszínű lehetőséggel. Ételek szinte kifogástalanok, finom ízekkel. Rengeteg látnivaló a környéken, mindenhol kedves emberekkel.

2019. szeptember 14.
A szoba tiszta volt, rendezett, de kisebb, mint amire számítottunk, főképp, hogy kutyával érkeztünk. A reggeli kiváló volt, a vacsora azért nem éri el egy négycsillagós szálló az osztrák színvonalát, bár a második este sokszínűbb és ízletesebb volt a választék. A vacsorához a szólló...

Hunguest Hotel Palota, Lillafüred kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 21.350 - 25.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-10-21 - 2020-06-30
 - Szuper Palota napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.698,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-25 - 2020-06-30
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 46.895,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02