Lencsi67: Tökéletes feltöltődés a Palota szállóban Lillafüreden. - Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése
1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Tökéletes feltöltődés a Palota szállóban Lillafüreden.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Csodálatos környezet, nagyon kedves személyzet. Wellness rész valóban a pihenést szolgálja, tiszta, sokszínű lehetőséggel. Ételek szinte kifogástalanok, finom ízekkel. Rengeteg látnivaló a környéken, mindenhol kedves emberekkel.

Étkezés:

Szeretnéd követni Lencsi67 felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred
Erzsébet sétány 1.

2019. október 1.
Az ételek minősége és milyensége sokat romlott az elmúlt évekhez képest, nem volt igazán olyan étel amire azt mondjuk, juj ez nagyon finom volt. Két alkalommal voltunk már ez előtt is itt és akkor mindig volt ilyen. A választék is rosszabb volt mint régebben, pl nagyon hiányzott reggel a sült...

2019. szeptember 14.
A szoba tiszta volt, rendezett, de kisebb, mint amire számítottunk, főképp, hogy kutyával érkeztünk. A reggeli kiváló volt, a vacsora azért nem éri el egy négycsillagós szálló az osztrák színvonalát, bár a második este sokszínűbb és ízletesebb volt a választék. A vacsorához a szólló...

2019. augusztus 21.
Sajnos csak rövid időt töltöttünk ebben a gyönyörű környezetben található patinás szállodában. Kiváló volt az ellátás. Az ételek finomak voltak, bő volt a választék. A színvonalas élő zene kellemes meglepetés volt. Gyönyörű a park, az épület. Felmentünk a toronyba is. Megérte! A kilátás...

Hunguest Hotel Palota, Lillafüred kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 21.350 - 25.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-10-21 - 2020-06-30
 - Szuper Palota napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.698,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-25 - 2020-06-30
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 46.895,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02