Bazsoo08: Pihenés - Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése
1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Pihenés

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A személyzet és a kiszolgálás rendben volt.
Viszont a szobában nagyon meleg volt, illetve a fittness teremben a futógép nem működött és erről a recepció sem tudott

Szeretnéd követni Bazsoo08 felhasználót?    Igen

2020. március 3. - Hunguest Hotel Palota válasza Bazsoo08 értékelésére:
Kedves Zsolt!
Nagyon örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és hogy jól érezték magukat nálunk. Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkban Lillafüreden!
Köszönettel és üdvözlettel, a Palotaszálló csapata
Darab Dóra (Hunguest Hotel Palota)
Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred
Erzsébet sétány 1.

2020. július 14.
Megérkezéssünkor, egy nem túl kedves hölgy fogadott minket,aki azt sem kérdezte, hogy jártunk már ezen a helyen, semmilyen programot nem ajánlott, pedig még regisztrálnia sem kellet, mert ezt már mi előre megtettük, gyorsan elmondta merre van a szobánk , és kész.A szobában meleg, fülledt levegő...

2020. március 28.
A helyszín remek, a szabadban tölteni az időt ideális. Apróságokra több gondot fordíthatnának (pl. a szobánkban a teraszajtó zárhatósága erősen kérdéses. Egy nagyobb szélben nem biztos, hogy nyugodtan alszik az ember.) Az ételek minősége alacsonyabb színvonalúak, mint a szálloda maga.

2020. március 10.
Gyönyörű, tiszta épület és mindenki kedves. A wellness tiszta kellemes volt a víz, a szaunák mindig elérhetőek voltak. Az étteremben az élőzene nagyon jó és kellemes. A ételekből nehéz volt választani egyik finomabb volt mint a másik. Ha lesz idő szeretnénk a családostól újból elmenni és...

Hunguest Hotel Palota, Lillafüred kiemelt csomagajánlatai
 - Szuper Palota napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.873 - 23.885,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-23 - 2021-01-03
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 19.850 - 29.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-23 - 2021-01-03
 - Karácsony
5 nap/4 éjszaka 22.701,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27