Family Panzió és Apartmanházak Lipót
9233 Lipót, Békefa sor 5.

Family Panzió és Apartmanházak Lipót a térképen

Family Panzió és Apartmanházak Lipót értékelése:

2. helyezett a 2 lipóti szállás közül
394. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

Family Panzió és Apartmanházak Lipót bemutatkozása

A Family Panzió és Apartmanházak csendes, nyugodt környezetben, a festői szépségű Szigetközben, Mosonmagyaróvár és Győr között, Lipóton – a lipóti termál- és élményfürdő szomszédságában találhatóak, Budapesttől 160 km, Bécstől 95 km, Pozsonytól 50 km távolságra.
A panzióban minden igényt kielégítő, igényesen berendezett, klimatizált, minibárral és LCD TV-vel felszerelt négy 2 ágyas – pótágyazható- szobával várjuk. Az egyenként 60 m2 alapterületű, kétszintes iker fahazák 3-3 szobával, teljesen felszerelt konyhával és kiszolgáló helységekkel családok, baráti társaságok számára ideális pihenési lehetőséget biztosítanak. Vendégeink számára Internet hozzáférési lehetőséget és zárt parkolót biztosítunk.
Relax-sarkunkban 5 fős jacuzzi és 6 fős finn szauna várja a feltöltődni, kikapcsolódni vágyókat!
Legyen a vendégünk, szeretettel várjuk!

Family Panzió és Apartmanházak – Lipót csapata

Family Panzió és Apartmanházak Lipót képei

Szállások Lipót városában
Wellness csomagok Lipót városában

Family Panzió és Apartmanházak Lipót vélemények

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 20.
Mi 2 ágyas panziószobát foglaltunk, de vannak apartmanházak is nagyobb családok, társaságok részére. Segítőkész személyzet, szép környezet, esténként viszont zajos. (közeli kocsma miatt)A szoba elég kicsi de megfelelő, a matrac kényelmes viszont az ágy kicsi (nagyobbhoz szoktunk). Reggeli átlagos, kontinentális, viszont hiányoltuk az állandó meleg ételeket (rántotta) minden nap csak egyfajta volt.

Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig

Szállodák Lipót környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Hotel Famulus Győr
A 2007 szeptemberében megnyílt Hotel Famulus a Győr történelmi belvárosánál épülő új...
Szilveszter (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)