Chris23
Országjáró - 11 városban járt már

Chris23 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Kritikus
Regisztráció2014.08.18
Utoljára itt2023.11.17

Átlagos 2023. július 29.a párjával járt itt
Nem az első alkalom hogy betértünk illetve rendeltünk a vendéglőből tálakat. A tálak tekintetében mindig eltérő volt a mennyiség és a megadott összetétele is erősen változott(mintha a nap/szakács váltás befolyásolja). Az ízeket tekintve hagyományos, nem is lenne rossz. A tényleges probléma - amivel többször is találkoztunk - az az ottani kiszolgálás, már ha kapsz.
Kiváló 2014. augusztus 18., kollégákkal járt itt
Több alkalommal is volt szerencsém az étterem gasztronómiáját kipróbálni. Aki szereti a változatos ételeket, mindenféleképpen ajánlom. A szakács nagyon jó, akik szereti a steaket azoknak különösen ajánlom. A pincérek nagyon figyelmesek és segítenek a választásban. A hely jellege nem csak étkezésre hanem találkozások, beszélgetések esetén is alkalmas.
Kiváló 2014. szeptember 29.a párjával járt itt
Barátaink és ismerőseink ajánlották a vendéglőt és az egyik nap kaptunk is az alkalmon és elmentünk a Győrtől nem messze lévő helységhez. Az előttem lévő véleményezőkkel megegyezően mi sem találtuk meg elsőre a bejáratot és továbbhajtottunk :). A fogadás nagyon kellemes volt, szerencsére jó időt fogtunk ki és a tornácon lévő asztalok közül ültünk le az egyikre.