Tolnay Vendéglő Lukácsháza

9724 Lukácsháza, Szombathelyi út 39.

Tolnay Vendéglő Lukácsháza a térképen

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7.
A szállásadónk ajánlotta a helyet, mellyel teljesen meg voltunk elégedve. Az étterem nagy, több helyiséges, szépen megterített asztalokkal és gyertyával. Még vicceltünk, hogy most gyertyafényes vacsoránk lesz? Hát az volt! Májgaluskával kértük a húslevest, mely finom volt és nagy adag. És csak , hogy össze ne vesszenek utána rántott májat rendeltünk hasábbal meg savanyúval.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
2017 húsvét hétfőjén jártam családommal a vendéglőben. Az összes asztal kifogástalanul meg volt terítve. Minket egy hölgy fogadott, aki kedves és udvarias volt. A tisztasággal csupán annyi problémánk adódott, hogy az ablakon át egy rendetlen tárolóként használt kerthelyiség látszódott, mely az időjárásra való tekintettel még nem volt megnyitva.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Egy fárasztó kalandparkos délután megéhezve tértünk be a vendéglőbe. Az italokat,és az étlapot viszonylag hamar megkaptuk. Választott ételeink ínycsiklandozóan érkeztek. Farkas éhségünket kielégítette a tálakon hozott finomság. Mi kinnt a "teraszon" ültünk,és étkezés közben cigaretta füst szaga zavarta orrunkat,amit nem sikerült kiderítenünk,honnan érkezett.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2015. október 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Üzleti ebéd alkalmával többször ettem már a helyen. Sajnos a tisztaság minden alkalommal kivetnivalót hagy maga után:pohár nyom, a szomszédos asztaloknál is, ragacsos lapú étlap, piszkos menázs stb. (wc-re még nem mertem elmenni). Húsleveseik (húst vagy csontot alig látott) tartalmatlanok, krémleveseik opálosak, tésztafőző lére emlékeztetőek sok liszttel betántva.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 5. - 6 látogató hasznosnak vélte
Ma (4-én vasárnap) volt szerencsénk kipróbálni eme műintézményt. Tényleg a szerencsésebbek közé tartozunk, hiszen érkezésünkkor alig voltak, így kb. 25 perc alatt élelemhez jutottunk. Az épületen kívülről két ajtó van, sikerült eltalálnunk a bejáratot. A másik (bal oldali) céljáról így nincs tapasztalatom.

Legnépszerűbb csomagok Lukácsházán és környékén
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.103 - 16.716,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2023.03.18.
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
2 nap/1 éjszaka 7.225 - 8.475,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.05. - 2021.09.20.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
Garda Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 11.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2021.06.01. - 2021.12.30.
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Lukácsháza környékén
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Lukácsháza
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Caramell Premium Resort Lukácsháza
Hotel Írottkő Lukácsháza
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
All inclusive pihenés
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Nyaralás az Alpokalján (min. 4 éj)

Tolnay Vendéglő LukácsházaX