Unicum Presszó Mád

Unicum Presszó MádUnicum Presszó Mád

Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
2025.07.31-ig
Geréby Kúria Lajosmizse
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Unicum Presszó Mád vélemények

2016. október 4.barátokkal járt itt
Ritka eset, de előfordul, hogy úgy megyek be egy kocsmába, hogy meg vagyok arról győződve, hogy ez az első látogatásom ott, miközben már jártam valamikor arra. Idén nyáron azért mentem be az Unicum presszóba, hogy ez a hely is ki legyen pipálva, majd a teljesen véletlenül régi fotókat nézegetve vettem észre, hogy öt évvel ezelőtt már voltam ott egy jeles borász barátommal.
Unicum Presszó Mád - Külső képUnicum Presszó Mád - BelsőUnicum Presszó Mád - Külső képUnicum Presszó Mád - Külső képUnicum Presszó Mád - Külső képUnicum Presszó Mád - Külső kép